Classen Floor Systems

O Kliencie

Classen Floor Systems to czołowy dystrybutor paneli podłogowych marki Classen. Jest częścią firmy Classen-Pol S.A., która posiada w swojej ofercie bogaty asortyment takich produktów jak drzwi, ościeżnic, mebli kuchennych a także listew przypodłogowych.  Firma posiada swój własny zakład produkcyjny w Zwonowicach k. Rybnika, gdzie zatrudnionych jest ponad 500 osób.

classen-www

Cel wdrożenia

Spółka zdecydowała się na wprowadzenie systemu Ready_™ w celu uporządkowania procesu obiegu faktur kosztowych. W związku rozległą strukturą organizacyjną firma zdecydowała się na wykorzystanie funkcjonalności mapy akceptacji, co znacznie wpłynęło na optymalizację czasu przetwarzania dokumentów. Na podstawie zaakceptowanych  faktur kosztowych generowane są paczki przelewów do systemu bankowego.

W kolejnym etapie projektu zostało przygotowane rozwiązanie obsługujące delegacje krajowe i zagraniczne, w którym pracownicy wnioskują o możliwość odbycia delegacji oraz przeprowadzają jej pełne rozliczenie.

System Ready został zintegrowany z wykorzystywanym przez spółkę systemem SAP metodą REST API.

Wybrane elementy wdrożenia

– Obieg faktur kosztowych

Obsługa płatności

Delegacje krajowe i zagraniczne

Zaufali nam

Co o naszych rozwiązaniach mówią klienci?
Tomasz
Testowaliśmy wiele systemów obiegu dokumentów, ale to właśnie Ready_ zaskoczył nas zaawansowaną konfiguracją i niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika. Samodzielnie wdrożyliśmy proces obiegu faktur kosztowych na podstawie udostępnionych instrukcji, a Zespół Techniczny pomógł nam skonfigurować eksport danych do Comarch Optima
Tomasz Chabior, Chief Financial Officer
Autenti
Radomir
Wiele firm oferujących obieg dokumentów proponuje rozwiązania szyte na miarę. Ready ™ rekomenduje wykorzystanie gotowych aplikacji, które podlegają konfiguracji zgodnie z potrzebami użytkowników. Daje to pewne ograniczenia, ale zaspokaja kluczowe potrzeby, a jednocześnie zapewnia niezawodne działanie oraz optymalizuje koszty i czas wdrożenia.
Radomir Zawadzki, Dyrektor Działu IT
Comp S.A.
Robert
Dzięki wykorzystaniu predefiniowanych aplikacji wdrożenie przebiegło niezwykle sprawnie. System szybko zaadaptował się w naszej organizacji i usprawnił procesy związane z publikacją zarządzeń w intranecie oraz obsługi korespondencji.
Robert Kaleta, IT Manager
Cement Ożarów
ITI
Po wdrożeniu systemu w naszej organizacji zaobserwowaliśmy skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie wniosku. Poprawie uległa także komunikacja. Z perspektywy czasu uważamy, że wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty było właściwą decyzją i rekomendujemy go jako profesjonalne narzędzie do zarządzania informacją w firmie.
ITI Neovision S.A.
Prezes
W ciągu dwóch miesięcy firma przygotowała dla nas rozwiązanie do obsługi rozliczeń wniosków dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, w całej swojej rozciągłości, zaczynając od wpływu wniosku, automatycznej kontroli zawartych we wniosku danych, poprzez porównanie z danymi udostępnionymi przez operatorów dystrybucyjnych (PGE, Tauron, Energa, Enea), a na przesłaniu przelewu do systemu bankowego kończąc.
Prezes firmy Zarządca Rozliczeń S.A.
Maciej
Rekomendujemy wybór systemu eDokumenty - nasze doświadczenia pokazują, że jest to elastyczne i wygodne oprogramowanie wspierające procesy biznesowe.
Maciej Nowotny, Członek Zarządu
CI GAMES S.A.
Mirosław
System eDokumenty to pozornie prosta platforma. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs kryje jednak ogromne możliwości usprawniające naszą pracę.
W firmie eDokumenty obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Zespół tworzący system to profesjonaliści posiadający dużą wiedzę.
Mirosław Musiał, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny