ZRE Katowice S.A.

O Kliencie

ZRE Katowice to przedsiębiorstwo z 60-cio letnim stażem na rynku energetycznym, działające w Polce i posiadające swoje przedstawicielstwa w innych krajach europejskich. Spółka specjalizuje się w montażu, modernizacji, remontach urządzeń oraz instalacji energetycznych, proekologicznych i przemysłowych. Realizuje zadania – od projektu, poprzez dostawy, montaż instalacji aparatury kontrolno–pomiarowej i automatyki, po rozruch i przekazanie obiektu do eksploatacji, a także opiekę powykonawczą oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

zreweb

Cel wdrożenia

Przez firmę przepływają setki dokumentów dziennie. Dotychczas używany system obiegu dokumentów nie posiadał wystarczającej funkcjonalności pozwalającej na zapanowanie nad ich obiegiem i przepływem informacji pomiędzy różnymi działami w firmie. ZRE poszukiwało kompleksowego systemu do elektronicznego zarządzania dokumentami. Przedsiębiorstwo potrzebowało także wielu indywidualnych rozwiązań do zarządzania pracą.

Wybrane elementy

– Integracja z systemem Egeria
– Elektroniczny obieg dokumentów
– Obsługa umów
Obsługa łańcucha dostaw
– Dokumentacja ISO, BHP
– Rozwiązania kadrowe, w tym oceny pracownicze, urlopy, delegacje
– Narzędziownia
Projekty

Zaufali nam

Co o naszych rozwiązaniach mówią klienci?
Tomasz
Testowaliśmy wiele systemów obiegu dokumentów, ale to właśnie Ready_ zaskoczył nas zaawansowaną konfiguracją i niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika. Samodzielnie wdrożyliśmy proces obiegu faktur kosztowych na podstawie udostępnionych instrukcji, a Zespół Techniczny pomógł nam skonfigurować eksport danych do Comarch Optima
Tomasz Chabior, Chief Financial Officer
Autenti
Radomir
Wiele firm oferujących obieg dokumentów proponuje rozwiązania szyte na miarę. Ready ™ rekomenduje wykorzystanie gotowych aplikacji, które podlegają konfiguracji zgodnie z potrzebami użytkowników. Daje to pewne ograniczenia, ale zaspokaja kluczowe potrzeby, a jednocześnie zapewnia niezawodne działanie oraz optymalizuje koszty i czas wdrożenia.
Radomir Zawadzki, Dyrektor Działu IT
Comp S.A.
Robert
Dzięki wykorzystaniu predefiniowanych aplikacji wdrożenie przebiegło niezwykle sprawnie. System szybko zaadaptował się w naszej organizacji i usprawnił procesy związane z publikacją zarządzeń w intranecie oraz obsługi korespondencji.
Robert Kaleta, IT Manager
Cement Ożarów
ITI
Po wdrożeniu systemu w naszej organizacji zaobserwowaliśmy skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie wniosku. Poprawie uległa także komunikacja. Z perspektywy czasu uważamy, że wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty było właściwą decyzją i rekomendujemy go jako profesjonalne narzędzie do zarządzania informacją w firmie.
ITI Neovision S.A.
Prezes
W ciągu dwóch miesięcy firma przygotowała dla nas rozwiązanie do obsługi rozliczeń wniosków dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, w całej swojej rozciągłości, zaczynając od wpływu wniosku, automatycznej kontroli zawartych we wniosku danych, poprzez porównanie z danymi udostępnionymi przez operatorów dystrybucyjnych (PGE, Tauron, Energa, Enea), a na przesłaniu przelewu do systemu bankowego kończąc.
Prezes firmy Zarządca Rozliczeń S.A.
Maciej
Rekomendujemy wybór systemu eDokumenty - nasze doświadczenia pokazują, że jest to elastyczne i wygodne oprogramowanie wspierające procesy biznesowe.
Maciej Nowotny, Członek Zarządu
CI GAMES S.A.
Mirosław
System eDokumenty to pozornie prosta platforma. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs kryje jednak ogromne możliwości usprawniające naszą pracę.
W firmie eDokumenty obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Zespół tworzący system to profesjonaliści posiadający dużą wiedzę.
Mirosław Musiał, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny