Helpdesk

Pełna funkcjonalność helpdesk + praca zespołowa = wysoka jakość obsługi

Szybkie tworzenie zgłoszeń z wiadomości email

Konsultant może za pomocą trzech kliknięć utworzyć zgłoszenie z wiadomości email od klienta. Pozostali pracownicy, mający dostęp do wspólnego konta email, od razu zobaczą, które wiadomości są niepodjęte.
Szybkie tworzenie zgłoszeń z wiadomości email

Panel klienta

Utwórz konto dla klienta i udostępnij mu moduł dodawania i śledzenia zgłoszeń. Możesz też udostępnić klientowi bazę wiedzy o produkcie/usłudze. Dodatkowo system automatycznie wyśle do klienta wiadomość email o zmianie statusu realizacji zgłoszenia.
Panel klienta

Przypisz parametry SLA

Każdemu zgłoszeniu możesz przypisać priorytet, termin realizacji, osobę odpowiedzialną oraz dowolne cechy – w zależności od potrzeb! Zgłoszenia możesz później przeglądać korzystając z mechanizmu filtrów.
Przypisz parametry SLA

Łatwy dostęp do informacji o kliencie

Zdefiniuj dostęp do kartotek klientów dla konsultantów. Pozwoli to pracownikom na przegląd innych, skojarzonych z kontrahentem informacji, np. o innych zgłoszeniach.
Łatwy dostęp do informacji o kliencie

Sprawna komunikacja

Twoi pracownicy mogą komunikować się w temacie konkretnego zgłoszenia między sobą lub z klientem za pomocą komentarzy. W ten sposób unikają wymiany dziesiątek maili, a dyskusja toczy się w jednym miejscu.
Sprawna komunikacja

Przepływ informacji bez słów

W kartotece zgłoszenia w jednym miejscu zobaczysz kto zajmuje się danym tematem oraz wyświetlisz – jako strumień informacji - historię korespondencji z klientem, komentarze i inne dane. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której kilka osób odpowie jednemu klientowi.
Przepływ informacji bez słów

Dobry wizerunek firmy

Korzystając z zapisanych – jednolitych - szablonów wiadomości, Twoi pracownicy zaoszczędzą czas, a Twoja firma będzie mieć opinię uporządkowanej i dobrze zorganizowanej.
Dobry wizerunek firmy

Jak się spisują konsultanci?

W eDokumentach możesz skorzystać z gotowych lub utworzyć dowolną liczbę innych raportów zawierających interesujące Cię wskaźniki. Możesz m.in. porównać wydajność konsultantów, liczbę zgłoszeń przetworzonych przez poszczególnych pracowników lub liczbę zgłoszeń obsłużonych w miesiącu.
Jak się spisują konsultanci?

Automatyzacja

Ustal procedurę obsługi zgłoszeń od klientów i przenieś ją do systemu. Dzięki temu pracownicy działu wsparcia nie pominą ważnych kroków obsługi zgłoszeń. Automatyzując proces masz łatwy dostęp do informacji, ile czasu zajmują poszczególne etapy oraz całkowite obsłużenie zgłoszeń.
Automatyzacja

Dostęp mobilny

Potrzebujesz dostępu do informacji o zgłoszeniach poza biurem? Przeglądu i akceptację dokonasz w swoim smartfonie.
Dostęp mobilny

Łączenie zgłoszeń

Zgłoszenia mogą być łączone ze względu na temat lub klienta, od którego pochodzą.
Łączenie zgłoszeń