Przetargi

Myślisz, że do zarządzania przetargami wystarczą poczta email, excel i foldery sieciowe?

Przegląd aktualnych działań

Jedno spojrzenie wystarczy, aby zobaczyć, w jakich przetargach bierze udział Twoja firma i na jakim etapie jest każdy z nich. W eDokumentach łatwo zaktualizujesz informacje, udostępnisz je wybranym pracownikom oraz od razu przejdziesz do sprawy przetargowej, w której znajdziesz komplet dokumentów.
Przegląd aktualnych działań

Kompletna oferta

Nad etapem kompletowania oferty czuwa procedura. Dzięki temu nie pominiesz ważnych czynności związanych z przygotowaniem dokumentów do przetargu.
Kompletna oferta

Kontrola na każdym etapie

Zautomatyzuj proces obsługi przetargu do momentu jego ostatecznego rozstrzygnięcia. Bądź przygotowany na możliwe scenariusze: odrzucenie, weryfikację warunków umowy itd. tak, aby nie pominąć ważnych działań.
Kontrola na każdym etapie

Kalendarz ważnych terminów

Zdefiniuj kalendarz działań przetargowych i umieszczaj w nim kluczowe terminy związane z postępowaniem przetargowym.
Kalendarz ważnych terminów

Analizuj przyczyny

Zebrane dane o wynikach mogą być użyte do analizy przyczyn przegranych przetargów. Pozwala to znacznie poprawić szansę na wygraną w kolejnych postępowaniach.
Analizuj przyczyny

Współpraca niezależna od miejsca

Opiekunowie tematów mogą wydajnie współpracować z działem przygotowującym ofertę nawet będąc w różnych lokalizacjach. Zapomnij o mailowym chaosie, prowadź dyskusję dotyczącą przetargu w jednym miejscu.
Współpraca niezależna od miejsca

W jednym miejscu

Trzymaj wszystkie zapytania ofertowe i korespondencję z podwykonawcami w jednej sprawie przetargowej. Zapewnisz w ten sposób porządek i unikniesz chaosu organizacyjnego.
W jednym miejscu