Kontakt

Chciałbyś zobaczyć prezentację systemu lub zostać naszym partnerem?

 

Dane teleadresowe

Symfonia Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 132
02-305 Warszawa
Biuro w Katowicach:
Ul. ks. bpa Bednorza 2A
40-384 Katowice
Tel. +48 (22) 455 56 00
Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawa, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000228956 NIP 526-283-15-03

 

Kontakt


  Zaufali nam

  Co o naszych rozwiązaniach mówią klienci?
  Tomasz
  Testowaliśmy wiele systemów obiegu dokumentów, ale to właśnie Ready_ zaskoczył nas zaawansowaną konfiguracją i niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika. Samodzielnie wdrożyliśmy proces obiegu faktur kosztowych na podstawie udostępnionych instrukcji, a Zespół Techniczny pomógł nam skonfigurować eksport danych do Comarch Optima
  Tomasz Chabior, Chief Financial Officer
  Autenti
  Radomir
  Wiele firm oferujących obieg dokumentów proponuje rozwiązania szyte na miarę. Ready ™ rekomenduje wykorzystanie gotowych aplikacji, które podlegają konfiguracji zgodnie z potrzebami użytkowników. Daje to pewne ograniczenia, ale zaspokaja kluczowe potrzeby, a jednocześnie zapewnia niezawodne działanie oraz optymalizuje koszty i czas wdrożenia.
  Radomir Zawadzki, Dyrektor Działu IT
  Comp S.A.
  Anna
  Aplikacja mobilna znacznie usprawnia proces elektronicznego obiegu dokumentów w firmie. Dokumenty są wprowadzane do systemu w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu smartfonów/tabletów. To rozwiązanie pomaga nam lepiej kontrolować dokumenty w firmie i zapobiega gubieniu dokumentów.
  Anna Podgórska-Czech, główna księgowa
  medi Polska Sp. z o.o.
  Alicja
  Testowaliśmy wiele programów do obiegu dokumentacji i archiwizacji umów. Jednak dopiero Ready_™ zaskoczył nas niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika i przygotowanymi już rozwiązaniami, które wystarczyło dopasować do potrzeb naszej firmy. Wdrożone rozwiązanie pomaga nam lepiej kontrolować dokumenty w firmie i zapobiega ich utracie.
  Alicja Staszczyńska, dyrektorka działu finansowego
  Pasibus sp. z o.o./Step inside sp. z o.o.
  Robert
  Dzięki wykorzystaniu predefiniowanych aplikacji wdrożenie przebiegło niezwykle sprawnie. System szybko zaadaptował się w naszej organizacji i usprawnił procesy związane z publikacją zarządzeń w intranecie oraz obsługi korespondencji.
  Robert Kaleta, IT Manager
  Cement Ożarów
  ITI
  Po wdrożeniu systemu w naszej organizacji zaobserwowaliśmy skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie wniosku. Poprawie uległa także komunikacja. Z perspektywy czasu uważamy, że wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty było właściwą decyzją i rekomendujemy go jako profesjonalne narzędzie do zarządzania informacją w firmie.
  ITI Neovision S.A.
  Prezes
  W ciągu dwóch miesięcy firma przygotowała dla nas rozwiązanie do obsługi rozliczeń wniosków dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, w całej swojej rozciągłości, zaczynając od wpływu wniosku, automatycznej kontroli zawartych we wniosku danych, poprzez porównanie z danymi udostępnionymi przez operatorów dystrybucyjnych (PGE, Tauron, Energa, Enea), a na przesłaniu przelewu do systemu bankowego kończąc.
  Prezes firmy Zarządca Rozliczeń S.A.
  Maciej
  Rekomendujemy wybór systemu eDokumenty - nasze doświadczenia pokazują, że jest to elastyczne i wygodne oprogramowanie wspierające procesy biznesowe.
  Maciej Nowotny, Członek Zarządu
  CI GAMES S.A.
  Mirosław
  System eDokumenty to pozornie prosta platforma. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs kryje jednak ogromne możliwości usprawniające naszą pracę.
  W firmie eDokumenty obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Zespół tworzący system to profesjonaliści posiadający dużą wiedzę.
  Mirosław Musiał, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny