O firmie

Lider w tworzeniu webowych aplikacji dla biznesu

eDokumenty Sp. z o.o.

Spółka eDokumenty jest producentem systemu Ready_™, który jest następcą systemu eDokumenty. Budowę systemu eDokumenty, tworzonego w pierwotnej postaci jako system obiegu dokumentów i workflow, rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu w firmie BetaSoft, która obecnie jest większościowym udziałowcem w spółce eDokumenty. Od tamtej pory nieustannie  rozwijamy i udoskonalamy system i firmę, wsłuchując się w potrzeby rynku ECM i ponad tysiąca klientów, którzy codziennie korzystają z naszego oprogramowania.

Nasza misja

Wierzymy że w cyfrowym świecie przyszłości środowisko pracy biurowej w firmach znacząco przeniesie się w sferę wirtualną. Sukcesywnie tworzymy kompletne środowisko pracy w tym świecie – biznesowy system operacyjny! Wraz z wieloma dopasowanymi do różnych potrzeb aplikacjami, odpowiadamy na potrzebę posiadania przez firmy i organizacje jednego spójnego narzędzia gromadzenia informacji, zarządzania, wykonywania procesów i komunikacji.

Nasza przewaga polega na byciu pionierem w stosowaniu technologii webowych. Rozpoczęliśmy prace z nimi na długo przedtem, zanim stały się tak popularne, dlatego jesteśmy w nich tak mocni. Dążymy do tego by użytkownicy mogli w niezwykle prosty, wręcz instynktowny sposób korzystać z systemu, traktując go jako naturalne rozszerzenie swojego środowiska pracy. W ten sposób chcemy odegrać znaczącą rolę w nieuniknionym procesie transformacji cyfrowej firm i organizacji.

Nasze wartości

  1. Tworzymy oprogramowanie zgodnie z najnowocześniejszymi metodami analizy, projektowania i programowania.
  2. Do tworzenia kodu wykorzystujemy wzorce projektowe – sprawdzone i opisane sposoby rozwiązań określonych problemów programistycznych.
  3. W projektowaniu interfejsu użytkownika kierujemy się zasadami porządku, hierarchii i prostoty oraz ograniczania zbędnych elementów.
  4. Na każdym etapie tworzenia systemu kluczowym punktem odniesienia, jest zidentyfikowana potrzeba Klienta.

 

Dane teleadresowe

Symfonia Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 132
02-305 Warszawa

Biuro Katowice:
Ul. ks. bpa Bednorza 2A
40-384 Katowice

Tel. +48 (22) 455 56 00
Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawa, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000228956 NIP 526-283-15-03

Zaufali nam

Co o naszych rozwiązaniach mówią klienci?
Tomasz
Testowaliśmy wiele systemów obiegu dokumentów, ale to właśnie Ready_ zaskoczył nas zaawansowaną konfiguracją i niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika. Samodzielnie wdrożyliśmy proces obiegu faktur kosztowych na podstawie udostępnionych instrukcji, a Zespół Techniczny pomógł nam skonfigurować eksport danych do Comarch Optima
Tomasz Chabior, Chief Financial Officer
Autenti
Radomir
Wiele firm oferujących obieg dokumentów proponuje rozwiązania szyte na miarę. Ready ™ rekomenduje wykorzystanie gotowych aplikacji, które podlegają konfiguracji zgodnie z potrzebami użytkowników. Daje to pewne ograniczenia, ale zaspokaja kluczowe potrzeby, a jednocześnie zapewnia niezawodne działanie oraz optymalizuje koszty i czas wdrożenia.
Radomir Zawadzki, Dyrektor Działu IT
Comp S.A.
Anna
Aplikacja mobilna znacznie usprawnia proces elektronicznego obiegu dokumentów w firmie. Dokumenty są wprowadzane do systemu w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu smartfonów/tabletów. To rozwiązanie pomaga nam lepiej kontrolować dokumenty w firmie i zapobiega gubieniu dokumentów.
Anna Podgórska-Czech, główna księgowa
medi Polska Sp. z o.o.
Alicja
Testowaliśmy wiele programów do obiegu dokumentacji i archiwizacji umów. Jednak dopiero Ready_™ zaskoczył nas niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika i przygotowanymi już rozwiązaniami, które wystarczyło dopasować do potrzeb naszej firmy. Wdrożone rozwiązanie pomaga nam lepiej kontrolować dokumenty w firmie i zapobiega ich utracie.
Alicja Staszczyńska, dyrektorka działu finansowego
Pasibus sp. z o.o./Step inside sp. z o.o.
Robert
Dzięki wykorzystaniu predefiniowanych aplikacji wdrożenie przebiegło niezwykle sprawnie. System szybko zaadaptował się w naszej organizacji i usprawnił procesy związane z publikacją zarządzeń w intranecie oraz obsługi korespondencji.
Robert Kaleta, IT Manager
Cement Ożarów
ITI
Po wdrożeniu systemu w naszej organizacji zaobserwowaliśmy skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie wniosku. Poprawie uległa także komunikacja. Z perspektywy czasu uważamy, że wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty było właściwą decyzją i rekomendujemy go jako profesjonalne narzędzie do zarządzania informacją w firmie.
ITI Neovision S.A.
Prezes
W ciągu dwóch miesięcy firma przygotowała dla nas rozwiązanie do obsługi rozliczeń wniosków dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, w całej swojej rozciągłości, zaczynając od wpływu wniosku, automatycznej kontroli zawartych we wniosku danych, poprzez porównanie z danymi udostępnionymi przez operatorów dystrybucyjnych (PGE, Tauron, Energa, Enea), a na przesłaniu przelewu do systemu bankowego kończąc.
Prezes firmy Zarządca Rozliczeń S.A.
Maciej
Rekomendujemy wybór systemu eDokumenty - nasze doświadczenia pokazują, że jest to elastyczne i wygodne oprogramowanie wspierające procesy biznesowe.
Maciej Nowotny, Członek Zarządu
CI GAMES S.A.
Mirosław
System eDokumenty to pozornie prosta platforma. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs kryje jednak ogromne możliwości usprawniające naszą pracę.
W firmie eDokumenty obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Zespół tworzący system to profesjonaliści posiadający dużą wiedzę.
Mirosław Musiał, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny