O firmie

15 lat doświadczenia w tworzeniu webowych aplikacji dla biznesu

eDokumenty Sp. z o.o.

Spółka eDokumenty jest producentem systemu Ready_™, który jest następcą systemu eDokumenty. Budowę systemu eDokumenty, tworzonego w pierwotnej postaci jako system obiegu dokumentów i workflow, rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu w firmie BetaSoft, która obecnie jest większościowym udziałowcem w spółce eDokumenty. Od tamtej pory nieustannie  rozwijamy i udoskonalamy system i firmę, wsłuchując się w potrzeby rynku ECM i ponad tysiąca klientów, którzy codziennie korzystają z naszego oprogramowania.

Nasza misja

Wierzymy że w cyfrowym świecie przyszłości środowisko pracy biurowej w firmach przeniesie się całkowicie w sferę wirtualną. Sukcesywnie tworzymy kompletne środowisko pracy w tym świecie – biznesowy system operacyjny, wraz z wieloma dopasowanymi do różnych potrzeb aplikacjami. Odpowiadamy na potrzebę posiadania przez firmy i organizacje jednego spójnego narzędzia gromadzenia informacji, zarządzania, wykonywania procesów i komunikacji.

Nasza przewaga polega na byciu pionierem w stosowaniu technologii webowych. Rozpoczęliśmy prace z nimi na długo przedtem, zanim stały się tak popularne, dlatego jesteśmy w nich tak mocni. Dążymy do tego by użytkownicy mogli w niezwykle prosty, wręcz instynktowny sposób korzystać z systemu, traktując go jako naturalne rozszerzenie swojego środowiska pracy. W ten sposób chcemy odegrać znaczącą rolę w nieuniknionym procesie transformacji cyfrowej firm i organizacji.

Nasze wartości

  1. Tworzymy oprogramowanie zgodnie z najnowocześniejszymi metodami analizy, projektowania i programowania.
  2. Do tworzenia kodu wykorzystujemy wzorce projektowe – sprawdzone i opisane sposoby rozwiązań określonych problemów programistycznych.
  3. W projektowaniu interfejsu użytkownika kierujemy się zasadami porządku, hierarchii i prostoty oraz ograniczania zbędnych elementów.
  4. Na każdym etapie tworzenia systemu kluczowym punktem odniesienia, jest zidentyfikowana potrzeba Klienta.

 

Dane teleadresowe

eDokumenty Sp. z o.o.
pl. Kościuszki 9
41-902 Bytom

Biuro Centrali – Katowice:
Ul. ks. bpa Bednorza 2A
40-384 Katowice
Biuro oddziału Warszawa:
ul. Chałubińskiego 8, piętro 37
00-613 Warszawa

Tel. +48 (32) 376 75 75
Krajowy Rejestr Sądowy w Katowicach
KRS 0000538879  NIP 6263016935

Zaufali nam

Co o naszych rozwiązaniach mówią klienci?
Tomasz
Testowaliśmy wiele systemów obiegu dokumentów, ale to właśnie Ready_ zaskoczył nas zaawansowaną konfiguracją i niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika. Samodzielnie wdrożyliśmy proces obiegu faktur kosztowych na podstawie udostępnionych instrukcji, a Zespół Techniczny pomógł nam skonfigurować eksport danych do Comarch Optima
Tomasz Chabior, Chief Financial Officer
Autenti
Robert
Dzięki wykorzystaniu predefiniowanych aplikacji wdrożenie przebiegło niezwykle sprawnie. System szybko zaadaptował się w naszej organizacji i usprawnił procesy związane z publikacją zarządzeń w intranecie oraz obsługi korespondencji.
Robert Kaleta, IT Manager
Cement Ożarów
Michał
System eDokumenty jest elastyczny, integruje się z systemami zewnętrznymi i umożliwia automatyzację kilku procesów jednocześnie. Dzięki temu jest potężnym narzędziem łatwo dopasowującym się do rosnących potrzeb biznesowych i zmian na rynku.
Michał Kasak, Kierownik działu IT
Ficomirrors Polska Sp. z o.o.
ITI
Po wdrożeniu systemu w naszej organizacji zaobserwowaliśmy skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie wniosku. Poprawie uległa także komunikacja. Z perspektywy czasu uważamy, że wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty było właściwą decyzją i rekomendujemy go jako profesjonalne narzędzie do zarządzania informacją w firmie.
ITI Neovision S.A.
Prezes
W ciągu dwóch miesięcy firma przygotowała dla nas rozwiązanie do obsługi rozliczeń wniosków dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, w całej swojej rozciągłości, zaczynając od wpływu wniosku, automatycznej kontroli zawartych we wniosku danych, poprzez porównanie z danymi udostępnionymi przez operatorów dystrybucyjnych (PGE, Tauron, Energa, Enea), a na przesłaniu przelewu do systemu bankowego kończąc.
Prezes firmy Zarządca Rozliczeń S.A.
Maciej
Rekomendujemy wybór systemu eDokumenty - nasze doświadczenia pokazują, że jest to elastyczne i wygodne oprogramowanie wspierające procesy biznesowe.
Maciej Nowotny, Członek Zarządu
CI GAMES S.A.
Mirosław
System eDokumenty to pozornie prosta platforma. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs kryje jednak ogromne możliwości usprawniające naszą pracę.
W firmie eDokumenty obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Zespół tworzący system to profesjonaliści posiadający dużą wiedzę.
Mirosław Musiał, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny
Krzysztof
Firma eDokumenty Sp. z o. o. wykonała umowę, której przedmiotem było opracowanie i wdrożenie systemu eDokumenty. Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania nasza firma jest odbierana jako nowoczesna. Nasi Klienci cenią sobie łatwość dostępu do najważniejszych informacji związanych z rozliczeniami, stanem konta czy możliwością pobrania faktur.
Krzysztof Kubek, Prezes Zarządu
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Racibórz
Paweł
System eDokumenty pozwolił nam zapanować nad czasochłonnym procesem związanym z obiegiem dokumentacji w firmie. Jesteśmy zadowoleni zarówno z szerokiego zastosowania samego systemu jak i działu wsparcia serwisu, który jest zawsze do naszej dyspozycji.
Paweł Jurecki, Koordynator ds. Administracji i Finansów
Waldemar
Termoexpert SA eksploatuje system eDokumenty od 2009 roku. Przez ten cały okres, ucząc się rozległych możliwości systemu, poszerzamy jego zastosowanie w Firmie. (...) Gdybym miał komukolwiek zarekomendować system eDokumenty, to zrobiłbym to z przekonaniem i chęcią.
Waldemar Bieliński, Dyrektor Działu Sprzedaży
Termoexpert SA
Maciej
Na system eDokumenty zdecydowaliśmy się po dwóch latach poszukiwań systemu obiegu dokumentów i zarządzania procesami, który spełniłby nasze oczekiwania. Pół roku po wdrożeniu z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że dokonaliśmy właściwego wyboru.
Maciej Fielek, Dyrektor Biura Finansów i Administracji
FORUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.