Witamy w świecie cyfrowej pracy i zarządzania. Przedstawiamy Biznesowy System Operacyjny!

Twój Biznesowy System Operacyjny

eDokumenty – Biznesowy System Operacyjny

eDokumenty realizuje wizję zupełnie nowego środowiska pracy cyfrowej. Stanowi system operacyjny do budowy programów dla firm, które mogą korzystać z gotowych modułów i aplikacji biznesowych takich jak:

  • system obiegu dokumentów,
  • system workflow,
  • system pracy grupowej,
  • system zarządzania zasobami,
  • system CRM

Razem stanowią unikalny system do zarządzania firmą – Biznesowy System Operacyjny.

Poszczególne moduły systemu wspierają wszystkie najbardziej popularne procesy biznesowe przedsiębiorstwa m.in: sprzedaż, zaopatrzenie, obsługę klienta, kontroling, zarządzanie produktami i usługami, oraz wiele specyficznych branżowych i indywidualnych procesów różnego rodzaju firm i instytucji.

Ale to nie wszystko!

W systemie eDokumenty niezwykle łatwe jest tworzenie nowych dedykowanych aplikacji, oraz rozszerzanie gotowych modułów zgodnie z wymaganiami klientów. Oto dlaczego:

  • dokumentacja systemu jest udostępniana w formie wiki,
  • system operacyjny oferuje zaawansowane API
  • za pomoca Forum odbywa się wymiana wiedzy i doświadczeń
  • szyna danych pozwala na pobieranie danych z dowolnego systemu zewnętrznego.
  • wtyczki udostępniane są na otwartej licencji LGPL

Zasada jest prosta:

Na start otrzymujesz bazę narzędzi niezbędnych do organizacji pracy w każdym przedsiębiorstwie: zarządzania dokumentami, czasem, klientami i projektami, silnik procesów biznesowych, wbudowanego klienta poczty email, moduł raportowania i funkcje wspierające pracę grupową. Wszystkie te elementy są ze sobą logicznie powiązane.

Instalacja i konfiguracja zajmie Ci zaledwie jeden dzień, dzięki czemu możesz szybko rozpocząć pracę w systemie. Potrzebujesz indywidualnych rozwiązań? Skorzystaj z zaawansowanych narzędzi: rozbudowanego i udokumentowanego API, konektorów baz danych i szyny danych, które umożliwią Ci stworzenie własnych aplikacji i wykonanie integracji z systemami zewnętrznymi.

 

ikonografika-platforma-aplikacji-biznesowych3

 

Jest jeszcze jedna rzecz!

eDokumenty dostępne są również w wersji mobilnej. Korzystając ze smartfona masz dostęp do bazy klientów, przeglądasz i dodajesz zadania, rozmawiasz ze współpracownikami i akceptujesz dokumenty. Dodatkowo, jeśli w eDokumentach używasz własnej aplikacji, możesz ją dodać do wersji mobilnej.

Dowiedz się więcej!

Zapoznaj się z katalogiem naszych rozwiązań i sprawdź, czy mamy coś dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich potrzebach. Nasz zespół chętnie pomoże Ci stworzyć idealny system operacyjny dla Twojego biznesu!

Zaufali nam

Co o naszych rozwiązaniach mówią klienci?
Robert
Dzięki wykorzystaniu predefiniowanych aplikacji wdrożenie przebiegło niezwykle sprawnie. System szybko zaadaptował się w naszej organizacji i usprawnił procesy związane z publikacją zarządzeń w intranecie oraz obsługi korespondencji.
Robert Kaleta, IT Manager
Cement Ożarów
Michał
System eDokumenty jest elastyczny, integruje się z systemami zewnętrznymi i umożliwia automatyzację kilku procesów jednocześnie. Dzięki temu jest potężnym narzędziem łatwo dopasowującym się do rosnących potrzeb biznesowych i zmian na rynku.
Michał Kasak, Kierownik działu IT
Ficomirrors Polska Sp. z o.o.
ITI
Po wdrożeniu systemu w naszej organizacji zaobserwowaliśmy skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie wniosku. Poprawie uległa także komunikacja. Z perspektywy czasu uważamy, że wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty było właściwą decyzją i rekomendujemy go jako profesjonalne narzędzie do zarządzania informacją w firmie.
ITI Neovision S.A.
Prezes
W ciągu dwóch miesięcy firma przygotowała dla nas rozwiązanie do obsługi rozliczeń wniosków dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, w całej swojej rozciągłości, zaczynając od wpływu wniosku, automatycznej kontroli zawartych we wniosku danych, poprzez porównanie z danymi udostępnionymi przez operatorów dystrybucyjnych (PGE, Tauron, Energa, Enea), a na przesłaniu przelewu do systemu bankowego kończąc.
Prezes firmy Zarządca Rozliczeń S.A.
Maciej
Rekomendujemy wybór systemu eDokumenty - nasze doświadczenia pokazują, że jest to elastyczne i wygodne oprogramowanie wspierające procesy biznesowe.
Maciej Nowotny, Członek Zarządu
CI GAMES S.A.
Mirosław
System eDokumenty to pozornie prosta platforma. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs kryje jednak ogromne możliwości usprawniające naszą pracę.
W firmie eDokumenty obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Zespół tworzący system to profesjonaliści posiadający dużą wiedzę.
Mirosław Musiał, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny
Krzysztof
Firma eDokumenty Sp. z o. o. wykonała umowę, której przedmiotem było opracowanie i wdrożenie systemu eDokumenty. Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania nasza firma jest odbierana jako nowoczesna. Nasi Klienci cenią sobie łatwość dostępu do najważniejszych informacji związanych z rozliczeniami, stanem konta czy możliwością pobrania faktur.
Krzysztof Kubek, Prezes Zarządu
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Racibórz
Paweł
System eDokumenty pozwolił nam zapanować nad czasochłonnym procesem związanym z obiegiem dokumentacji w firmie. Jesteśmy zadowoleni zarówno z szerokiego zastosowania samego systemu jak i działu wsparcia serwisu, który jest zawsze do naszej dyspozycji.
Paweł Jurecki, Koordynator ds. Administracji i Finansów
Waldemar
Termoexpert SA eksploatuje system eDokumenty od 2009 roku. Przez ten cały okres, ucząc się rozległych możliwości systemu, poszerzamy jego zastosowanie w Firmie. (...) Gdybym miał komukolwiek zarekomendować system eDokumenty, to zrobiłbym to z przekonaniem i chęcią.
Waldemar Bieliński, Dyrektor Działu Sprzedaży
Termoexpert SA
Maciej
Na system eDokumenty zdecydowaliśmy się po dwóch latach poszukiwań systemu obiegu dokumentów i zarządzania procesami, który spełniłby nasze oczekiwania. Pół roku po wdrożeniu z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że dokonaliśmy właściwego wyboru.
Maciej Fielek, Dyrektor Biura Finansów i Administracji
FORUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.