Witamy w świecie cyfrowej pracy i zarządzania. Przedstawiamy Biznesowy System Operacyjny!

Twój Biznesowy System Operacyjny

Biznesowy System Operacyjny

Firma eDokumenty realizuje wizję tworzenia zupełnie nowego środowiska pracy cyfrowej. Tworzymy biznesowy system operacyjny Ready_™, który zapewnia firmom bezpieczny dostęp do wszystkich informacji, umożliwia nowoczesną i sprawną komunikację, a także ułatwia zarządzanie procesami i ludźmi.

Ready_™ to również komplet programów i aplikacji biznesowych takich jak:

Razem stanowią unikalny system do zarządzania firmą – Biznesowy System Operacyjny.

Poszczególne elementy systemu wspierają wszystkie najbardziej popularne procesy biznesowe przedsiębiorstwa m.in: sprzedaż, zaopatrzenie, obsługę klienta, kontroling, zarządzanie produktami i usługami, oraz wiele specyficznych branżowych i indywidualnych procesów różnego rodzaju firm i instytucji.

Ale to nie wszystko!

W systemie Ready_™ dostarczanym przez firmę eDokumenty, niezwykle łatwe jest tworzenie nowych dedykowanych aplikacji, oraz rozszerzanie gotowych modułów zgodnie z wymaganiami użytkowników. Realizuje to platforma LowCode, czyli komplet narzędzi niezbędnych do tworzenia procesów i aplikacji wspierających pracę w obszarach: zarządzania dokumentami, zarządzania czasem, zarządzania bazą klientów, zarządzania projektami i pracy grupowej. Platforma LowCode to również silnik procesów biznesowych, wbudowany klient poczty email, moduł raportowania i dostępne w standardzie OpenAPI. Wszystkie te elementy są ze sobą logicznie powiązane.

Uruchomienie systemu w chmurze zajmuje kilka minut, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko rozpocząć pracę w systemie.

 

ikonografika-platforma-aplikacji-biznesowych3

 

Jest jeszcze jedna rzecz!

System jest dostępny również w wersji mobilnej. Korzystając z telefonu użytkownicy mają dostęp do bazy klientów, kalendarza i zadań, mogą rozmawiać przez chat ze współpracownikami, a także dodawać, przeglądać i akceptować dokumenty.

Dowiedz się więcej!

Zapoznaj się z katalogiem naszych rozwiązań i sprawdź, czy mamy coś dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich potrzebach. Nasz zespół chętnie pomoże Ci stworzyć idealny system operacyjny dla Twojego biznesu!

Zaufali nam

Co o naszych rozwiązaniach mówią klienci?
Tomasz
Testowaliśmy wiele systemów obiegu dokumentów, ale to właśnie Ready_ zaskoczył nas zaawansowaną konfiguracją i niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika. Samodzielnie wdrożyliśmy proces obiegu faktur kosztowych na podstawie udostępnionych instrukcji, a Zespół Techniczny pomógł nam skonfigurować eksport danych do Comarch Optima
Tomasz Chabior, Chief Financial Officer
Autenti
Radomir
Wiele firm oferujących obieg dokumentów proponuje rozwiązania szyte na miarę. Ready ™ rekomenduje wykorzystanie gotowych aplikacji, które podlegają konfiguracji zgodnie z potrzebami użytkowników. Daje to pewne ograniczenia, ale zaspokaja kluczowe potrzeby, a jednocześnie zapewnia niezawodne działanie oraz optymalizuje koszty i czas wdrożenia.
Radomir Zawadzki, Dyrektor Działu IT
Comp S.A.
Anna
Aplikacja mobilna znacznie usprawnia proces elektronicznego obiegu dokumentów w firmie. Dokumenty są wprowadzane do systemu w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu smartfonów/tabletów. To rozwiązanie pomaga nam lepiej kontrolować dokumenty w firmie i zapobiega gubieniu dokumentów.
Anna Podgórska-Czech, główna księgowa
medi Polska Sp. z o.o.
Alicja
Testowaliśmy wiele programów do obiegu dokumentacji i archiwizacji umów. Jednak dopiero Ready_™ zaskoczył nas niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika i przygotowanymi już rozwiązaniami, które wystarczyło dopasować do potrzeb naszej firmy. Wdrożone rozwiązanie pomaga nam lepiej kontrolować dokumenty w firmie i zapobiega ich utracie.
Alicja Staszczyńska, dyrektorka działu finansowego
Pasibus sp. z o.o./Step inside sp. z o.o.
Robert
Dzięki wykorzystaniu predefiniowanych aplikacji wdrożenie przebiegło niezwykle sprawnie. System szybko zaadaptował się w naszej organizacji i usprawnił procesy związane z publikacją zarządzeń w intranecie oraz obsługi korespondencji.
Robert Kaleta, IT Manager
Cement Ożarów
ITI
Po wdrożeniu systemu w naszej organizacji zaobserwowaliśmy skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie wniosku. Poprawie uległa także komunikacja. Z perspektywy czasu uważamy, że wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty było właściwą decyzją i rekomendujemy go jako profesjonalne narzędzie do zarządzania informacją w firmie.
ITI Neovision S.A.
Prezes
W ciągu dwóch miesięcy firma przygotowała dla nas rozwiązanie do obsługi rozliczeń wniosków dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, w całej swojej rozciągłości, zaczynając od wpływu wniosku, automatycznej kontroli zawartych we wniosku danych, poprzez porównanie z danymi udostępnionymi przez operatorów dystrybucyjnych (PGE, Tauron, Energa, Enea), a na przesłaniu przelewu do systemu bankowego kończąc.
Prezes firmy Zarządca Rozliczeń S.A.
Maciej
Rekomendujemy wybór systemu eDokumenty - nasze doświadczenia pokazują, że jest to elastyczne i wygodne oprogramowanie wspierające procesy biznesowe.
Maciej Nowotny, Członek Zarządu
CI GAMES S.A.
Mirosław
System eDokumenty to pozornie prosta platforma. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs kryje jednak ogromne możliwości usprawniające naszą pracę.
W firmie eDokumenty obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Zespół tworzący system to profesjonaliści posiadający dużą wiedzę.
Mirosław Musiał, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny