Nasi partnerzy

Partnerzy

Chcemy być blisko naszych klientów, dlatego stale rozszerzamy sieć współpracujących z nami partnerów na terenie całego kraju.

KORSOL sp. z o.o.

ul. Wolności 94/314
41-800 Zabrze
www.korsol.pl

INTRATEL sp. z o.o.

Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 39A
15-111 Białystok
tel.: 85 662 30 71
www.intratel.pl

InTrue

ul. Urodzajna 1c/23
43-300 Bielsko Biała
tel. 693 538 620

„INTERIAN” RÓŻAŃSKI SEBASTIAN

ul. Kalinowa 109/16
41-200 Sosnowiec
tel: 660-789-201
www.interian.com.pl

Imag

ul. Zgoda 14/4
60-128 Poznań
tel.: 61 66 21 127
www.imag.pl

Help Office

Aleje 1 Maja 6/18
62-500 Konin
tel. 063 242 27 93
www.helpoffice.pl

Bi-Pro Consulting Group Sp. z o.o.

Ul. Mydlana 1
51-502 Wrocław
tel.: 71 722 76 32
www.bi-pro.pl

Plansoft Sp. z o.o.

ul. Kolista 25
40-486 Katowice
tel.: +48 32 735 03 53
www.plansoft.pl

Zaufali nam

Co o naszych rozwiązaniach mówią klienci?
Tomasz
Testowaliśmy wiele systemów obiegu dokumentów, ale to właśnie Ready_ zaskoczył nas zaawansowaną konfiguracją i niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika. Samodzielnie wdrożyliśmy proces obiegu faktur kosztowych na podstawie udostępnionych instrukcji, a Zespół Techniczny pomógł nam skonfigurować eksport danych do Comarch Optima
Tomasz Chabior, Chief Financial Officer
Autenti
Radomir
Wiele firm oferujących obieg dokumentów proponuje rozwiązania szyte na miarę. Ready ™ rekomenduje wykorzystanie gotowych aplikacji, które podlegają konfiguracji zgodnie z potrzebami użytkowników. Daje to pewne ograniczenia, ale zaspokaja kluczowe potrzeby, a jednocześnie zapewnia niezawodne działanie oraz optymalizuje koszty i czas wdrożenia.
Radomir Zawadzki, Dyrektor Działu IT
Comp S.A.
Robert
Dzięki wykorzystaniu predefiniowanych aplikacji wdrożenie przebiegło niezwykle sprawnie. System szybko zaadaptował się w naszej organizacji i usprawnił procesy związane z publikacją zarządzeń w intranecie oraz obsługi korespondencji.
Robert Kaleta, IT Manager
Cement Ożarów
ITI
Po wdrożeniu systemu w naszej organizacji zaobserwowaliśmy skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie wniosku. Poprawie uległa także komunikacja. Z perspektywy czasu uważamy, że wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty było właściwą decyzją i rekomendujemy go jako profesjonalne narzędzie do zarządzania informacją w firmie.
ITI Neovision S.A.
Prezes
W ciągu dwóch miesięcy firma przygotowała dla nas rozwiązanie do obsługi rozliczeń wniosków dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, w całej swojej rozciągłości, zaczynając od wpływu wniosku, automatycznej kontroli zawartych we wniosku danych, poprzez porównanie z danymi udostępnionymi przez operatorów dystrybucyjnych (PGE, Tauron, Energa, Enea), a na przesłaniu przelewu do systemu bankowego kończąc.
Prezes firmy Zarządca Rozliczeń S.A.
Maciej
Rekomendujemy wybór systemu eDokumenty - nasze doświadczenia pokazują, że jest to elastyczne i wygodne oprogramowanie wspierające procesy biznesowe.
Maciej Nowotny, Członek Zarządu
CI GAMES S.A.
Mirosław
System eDokumenty to pozornie prosta platforma. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs kryje jednak ogromne możliwości usprawniające naszą pracę.
W firmie eDokumenty obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Zespół tworzący system to profesjonaliści posiadający dużą wiedzę.
Mirosław Musiał, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny