Nagrody i wyróżnienia

We wrześniu 2017 odbył się konkurs LIDERZY IT, którego celem było wyłonienie i wyróżnienie najlepszych, najbardziej innowacyjnych rozwiązań, produktów oraz usług technologicznych w branży IT. Internauci przyznali firmie eDokumenty nagrodę w kategorii Najlepsze rozwiązanie IT według Internautów – jednej z 18 kategorii konkursu.

 

Po dwóch latach system eDokumenty pojawia się po raz kolejny na stronach magazynu IT w administracji. Tym razem jako samodzielny laureat nagrody PRODUKT ROKU 2017 IT W ADMINISTRACJI, w kategorii oprogramowanie dedykowane administracji publicznej. Plebiscyt odbył się po raz trzeci. O tytuły najlepszego sprzętu i oprogramowania w ośmiu kategoriach walczyło ponad 100 produktów.

 

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju to ogólnopolskie wyróżnienie doceniające najbardziej innowacyjne projekty realizowane w ramach programów unijnych i krajowych przez polskie placówki naukowe, instytucje i firmy zajmujące się działalnością badawczo-rozwojową. Zdobyliśmy PNIR 2017 w kategorii INNOWACYJNA FIRMA za opracowanie i wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty

 

QI_Silver_2016-nagrody

Najwyższa Jakość Quality International to projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie tych, które reprezentują najwyższe standardy. Uczestnicząc w tegorocznym konkursie eDokumenty Sp. z o.o. otrzymały MEDAL QI. Więcej: godło qi 2016 dla eDokumentów

 

 

skrzydla it w administracji

Funkcjonalność i użyteczność systemu eDokumenty, została uhonorowana w kwietniu 2015 r. nagrodą SKRZYDŁA IT W ADMINISTRACJI. Nagroda została przyznana dla projektu OSKAR (Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej) w kategorii „Oprogramowanie do obsługi urzędu„.

 

 

eoif gigacon

Co roku, na konferencji EOIF GigaCon, przyznawana jest nagroda ZŁOTY BIT dla firmy, która najlepiej zaprezentowała swój produkt. W tym roku uczestnicy wybrali nasze rozwiązanie, dzięki czemu zostaliśmy uhonorowani tą prestiżową nagrodą. Więcej: zloty bit gigacon 2016 dla eDokumentów.

 

eoif gigacon

Kolejny ZŁOTY BIT – dowód uznania uczestników konferencji EOIF GigaCon poświęconej elektronicznemu obiegowi informacji w firmie – trafił do naszej kolekcji 26 lipca 2018 roku. Podczas spotkania prezentowaliśmy nasz nowy produkt – Biznesowy System Operacyjny Ready_.

Zaufali nam

Co o naszych rozwiązaniach mówią klienci?
Robert
Dzięki wykorzystaniu predefiniowanych aplikacji wdrożenie przebiegło niezwykle sprawnie. System szybko zaadaptował się w naszej organizacji i usprawnił procesy związane z publikacją zarządzeń w intranecie oraz obsługi korespondencji.
Robert Kaleta, IT Manager
Cement Ożarów
Michał
System eDokumenty jest elastyczny, integruje się z systemami zewnętrznymi i umożliwia automatyzację kilku procesów jednocześnie. Dzięki temu jest potężnym narzędziem łatwo dopasowującym się do rosnących potrzeb biznesowych i zmian na rynku.
Michał Kasak, Kierownik działu IT
Ficomirrors Polska Sp. z o.o.
ITI
Po wdrożeniu systemu w naszej organizacji zaobserwowaliśmy skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie wniosku. Poprawie uległa także komunikacja. Z perspektywy czasu uważamy, że wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty było właściwą decyzją i rekomendujemy go jako profesjonalne narzędzie do zarządzania informacją w firmie.
ITI Neovision S.A.
Prezes
W ciągu dwóch miesięcy firma przygotowała dla nas rozwiązanie do obsługi rozliczeń wniosków dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, w całej swojej rozciągłości, zaczynając od wpływu wniosku, automatycznej kontroli zawartych we wniosku danych, poprzez porównanie z danymi udostępnionymi przez operatorów dystrybucyjnych (PGE, Tauron, Energa, Enea), a na przesłaniu przelewu do systemu bankowego kończąc.
Prezes firmy Zarządca Rozliczeń S.A.
Maciej
Rekomendujemy wybór systemu eDokumenty - nasze doświadczenia pokazują, że jest to elastyczne i wygodne oprogramowanie wspierające procesy biznesowe.
Maciej Nowotny, Członek Zarządu
CI GAMES S.A.
Mirosław
System eDokumenty to pozornie prosta platforma. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs kryje jednak ogromne możliwości usprawniające naszą pracę.
W firmie eDokumenty obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Zespół tworzący system to profesjonaliści posiadający dużą wiedzę.
Mirosław Musiał, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny
Krzysztof
Firma eDokumenty Sp. z o. o. wykonała umowę, której przedmiotem było opracowanie i wdrożenie systemu eDokumenty. Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania nasza firma jest odbierana jako nowoczesna. Nasi Klienci cenią sobie łatwość dostępu do najważniejszych informacji związanych z rozliczeniami, stanem konta czy możliwością pobrania faktur.
Krzysztof Kubek, Prezes Zarządu
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Racibórz
Paweł
System eDokumenty pozwolił nam zapanować nad czasochłonnym procesem związanym z obiegiem dokumentacji w firmie. Jesteśmy zadowoleni zarówno z szerokiego zastosowania samego systemu jak i działu wsparcia serwisu, który jest zawsze do naszej dyspozycji.
Paweł Jurecki, Koordynator ds. Administracji i Finansów
Waldemar
Termoexpert SA eksploatuje system eDokumenty od 2009 roku. Przez ten cały okres, ucząc się rozległych możliwości systemu, poszerzamy jego zastosowanie w Firmie. (...) Gdybym miał komukolwiek zarekomendować system eDokumenty, to zrobiłbym to z przekonaniem i chęcią.
Waldemar Bieliński, Dyrektor Działu Sprzedaży
Termoexpert SA
Maciej
Na system eDokumenty zdecydowaliśmy się po dwóch latach poszukiwań systemu obiegu dokumentów i zarządzania procesami, który spełniłby nasze oczekiwania. Pół roku po wdrożeniu z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że dokonaliśmy właściwego wyboru.
Maciej Fielek, Dyrektor Biura Finansów i Administracji
FORUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.