Nagrody i wyróżnienia

We wrześniu 2017 odbył się konkurs LIDERZY IT, którego celem było wyłonienie i wyróżnienie najlepszych, najbardziej innowacyjnych rozwiązań, produktów oraz usług technologicznych w branży IT. Internauci przyznali firmie eDokumenty nagrodę w kategorii Najlepsze rozwiązanie IT według Internautów – jednej z 18 kategorii konkursu.

 

Po dwóch latach system eDokumenty pojawia się po raz kolejny na stronach magazynu IT w administracji. Tym razem jako samodzielny laureat nagrody PRODUKT ROKU 2017 IT W ADMINISTRACJI, w kategorii oprogramowanie dedykowane administracji publicznej. Plebiscyt odbył się po raz trzeci. O tytuły najlepszego sprzętu i oprogramowania w ośmiu kategoriach walczyło ponad 100 produktów.

 

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju to ogólnopolskie wyróżnienie doceniające najbardziej innowacyjne projekty realizowane w ramach programów unijnych i krajowych przez polskie placówki naukowe, instytucje i firmy zajmujące się działalnością badawczo-rozwojową. Zdobyliśmy PNIR 2017 w kategorii INNOWACYJNA FIRMA za opracowanie i wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty

 

QI_Silver_2016-nagrody

Najwyższa Jakość Quality International to projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie tych, które reprezentują najwyższe standardy. Uczestnicząc w tegorocznym konkursie eDokumenty Sp. z o.o. otrzymały MEDAL QI. Więcej: godło qi 2016 dla eDokumentów

 

 

skrzydla it w administracji

Funkcjonalność i użyteczność systemu eDokumenty, została uhonorowana w kwietniu 2015 r. nagrodą SKRZYDŁA IT W ADMINISTRACJI. Nagroda została przyznana dla projektu OSKAR (Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej) w kategorii „Oprogramowanie do obsługi urzędu„.

 

 

eoif gigacon

Co roku, na konferencji EOIF GigaCon, przyznawana jest nagroda ZŁOTY BIT dla firmy, która najlepiej zaprezentowała swój produkt. W tym roku uczestnicy wybrali nasze rozwiązanie, dzięki czemu zostaliśmy uhonorowani tą prestiżową nagrodą. Więcej: zloty bit gigacon 2016 dla eDokumentów.

 

eoif gigacon

Kolejny ZŁOTY BIT – dowód uznania uczestników konferencji EOIF GigaCon poświęconej elektronicznemu obiegowi informacji w firmie – trafił do naszej kolekcji 26 lipca 2018 roku. Podczas spotkania prezentowaliśmy nasz nowy produkt – Biznesowy System Operacyjny Ready_.

 

Zaufali nam

Co o naszych rozwiązaniach mówią klienci?
Tomasz
Testowaliśmy wiele systemów obiegu dokumentów, ale to właśnie Ready_ zaskoczył nas zaawansowaną konfiguracją i niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika. Samodzielnie wdrożyliśmy proces obiegu faktur kosztowych na podstawie udostępnionych instrukcji, a Zespół Techniczny pomógł nam skonfigurować eksport danych do Comarch Optima
Tomasz Chabior, Chief Financial Officer
Autenti
Radomir
Wiele firm oferujących obieg dokumentów proponuje rozwiązania szyte na miarę. Ready ™ rekomenduje wykorzystanie gotowych aplikacji, które podlegają konfiguracji zgodnie z potrzebami użytkowników. Daje to pewne ograniczenia, ale zaspokaja kluczowe potrzeby, a jednocześnie zapewnia niezawodne działanie oraz optymalizuje koszty i czas wdrożenia.
Radomir Zawadzki, Dyrektor Działu IT
Comp S.A.
Anna
Aplikacja mobilna znacznie usprawnia proces elektronicznego obiegu dokumentów w firmie. Dokumenty są wprowadzane do systemu w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu smartfonów/tabletów. To rozwiązanie pomaga nam lepiej kontrolować dokumenty w firmie i zapobiega gubieniu dokumentów.
Anna Podgórska-Czech, główna księgowa
medi Polska Sp. z o.o.
Alicja
Testowaliśmy wiele programów do obiegu dokumentacji i archiwizacji umów. Jednak dopiero Ready_™ zaskoczył nas niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika i przygotowanymi już rozwiązaniami, które wystarczyło dopasować do potrzeb naszej firmy. Wdrożone rozwiązanie pomaga nam lepiej kontrolować dokumenty w firmie i zapobiega ich utracie.
Alicja Staszczyńska, dyrektorka działu finansowego
Pasibus sp. z o.o./Step inside sp. z o.o.
Robert
Dzięki wykorzystaniu predefiniowanych aplikacji wdrożenie przebiegło niezwykle sprawnie. System szybko zaadaptował się w naszej organizacji i usprawnił procesy związane z publikacją zarządzeń w intranecie oraz obsługi korespondencji.
Robert Kaleta, IT Manager
Cement Ożarów
ITI
Po wdrożeniu systemu w naszej organizacji zaobserwowaliśmy skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie wniosku. Poprawie uległa także komunikacja. Z perspektywy czasu uważamy, że wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty było właściwą decyzją i rekomendujemy go jako profesjonalne narzędzie do zarządzania informacją w firmie.
ITI Neovision S.A.
Prezes
W ciągu dwóch miesięcy firma przygotowała dla nas rozwiązanie do obsługi rozliczeń wniosków dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, w całej swojej rozciągłości, zaczynając od wpływu wniosku, automatycznej kontroli zawartych we wniosku danych, poprzez porównanie z danymi udostępnionymi przez operatorów dystrybucyjnych (PGE, Tauron, Energa, Enea), a na przesłaniu przelewu do systemu bankowego kończąc.
Prezes firmy Zarządca Rozliczeń S.A.
Maciej
Rekomendujemy wybór systemu eDokumenty - nasze doświadczenia pokazują, że jest to elastyczne i wygodne oprogramowanie wspierające procesy biznesowe.
Maciej Nowotny, Członek Zarządu
CI GAMES S.A.
Mirosław
System eDokumenty to pozornie prosta platforma. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs kryje jednak ogromne możliwości usprawniające naszą pracę.
W firmie eDokumenty obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Zespół tworzący system to profesjonaliści posiadający dużą wiedzę.
Mirosław Musiał, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny