Budżety

Budżet pod kontrolą? Zobacz jakie to proste!

Aplikacja do kontroli budżetu uporządkuje wiedzę w Twojej firmie na temat planowanych wydatków – na podstawie danych z modułu zakupów i wykonania budżetu – na podstawie zaewidencjonowanych faktur zakupu.  Zyskasz kontrolę i poprawisz kondycję finansową firmy! Wypróbuj system do budżetowania Ready_™!

Tworzenie budżetu

W Ready_ przejmiesz kontrolę nad wydatkami: Niezwykle łatwo zaplanujesz budżet miesięczny lub kwartalny z uwzględnieniem wielu parametrów: pracowników, miejsca powstawania kosztów, rodzaje kosztów i inne stosowanych analityk. Wygodnie edytujesz dane w pliku Excel. Zarządzisz uprawnieniniami do budżetów. Zarząd i księgowość widzą wszystko, a menagerowie tylko do czego powinni mieć dostęp.
Tworzenie budżetu

Planuj wydatki – wnioski zakupowe

W systemie EOD już na etapie tworzenia wniosku zakupowego wiesz, czy wydatek nie przekroczy planowanych kosztów w danym okresie. Dodatkowa akceptacja workflow faktur zakupu może być uzależniona od przekroczenia budżetu.
Planuj wydatki – wnioski zakupowe

Wykonanie budżetu

Gdy w procesie obiegu dokumentu faktura trafia do akceptanta, od razu może zweryfikować, czy koszt mieści się w planowanym budżecie przedsiębiorstwa. Jednym kliknięciem koszt jest zaakceptowany, a w razie wątpliwości dostępny jest wniosek zakupowy.
Wykonanie budżetu

Pozostałe rozwiązania

Zobacz, jakie popularne procesy możesz przenieść do eDokumentów
Obieg faktury zakupu

Obieg faktury zakupu

Oszczędność czasu pracy pracowników i faktury zapłacone w terminie.

Skanowanie i rozpoznawanie tekstu

Skanowanie i rozpoznawanie tekstu

Dowiedz się, jak łatwo możesz zasilać system obiegu dokumentów poprzez automatyczne skanowanie i indeksowanie dokumentów.

Integracja z ERP

Integracja z ERP

eDokumenty z łatwością połączysz z wieloma systemami ERP.

Płatności

Płatności

Automatyczne wprowadzenie przelewu do banku? Teraz to możliwe!

Wnioski zakupowe

Wnioski zakupowe

Workflow i kontrola kosztów zakupów w jednym. Zobacz jakie to proste!