Czas pracy

Czas to pieniądz, a pieniądz to rozwój firmy – zobacz, jak cenny jest czas.

Masz problemy w zarządzaniu zespołem pracującym hybrydowo, ponieważ nie wiesz, kto pracuje w biurze, a kto poza nim. A jeśli jest poza nim to kiedy zaczął pracę i kiedy ją zakończył?

Raporty pracy docierają do Ciebie z opóźnieniem, ponieważ korzystacie z kilku różnych systemów. Przez to też ciężko Ci ustalić ile potrzeba czasu na wykonanie poszczególnych zadań? I na koniec dział kadr informuje Cię o opóźnieniach w terminowym rozliczeniu wynagrodzeń, ponieważ papierowe lub przygotowane w Excelu listy obecności docierają z opóźnieniem.

Jest na to sposób! Wygodne i nowoczesne rozwiązanie do zarządzania dokumentami online, a przy tym wspomagające efektywne zarządzaniem czasem – Ready_™ CZAS PRACY

Przyjazna rejestracja czasu pracy

Problem pracy zdalnej łatwo rozwiązać. Każdy z pracowników po zalogowaniu się do systemu zaznacza, w którym miejscu dziś pracuje. Od momentu wyboru miejsca biegnie już rejestracja czasu pracy w kadrach. Plan dnia pracownika to konkretne części: „na dzisiaj”, „w trakcie” i „przypięte”. Dzięki temu każdy z pracowników jest w stanie zapanować nad planem dnia i swoją pracą. A ty zyskujesz kontrole nad tym, co dzieje się w firmie.
Przyjazna rejestracja czasu pracy

Raportowanie

Aplikacja pozwala na generowanie raportów pracy codziennej i miesięcznej. W zestawieniu dziennym zobaczysz zestawienie zrealizowanych zadań w danym dniu. W miesięcznym nie tylko będziesz mógł prześledzić każdy dzień, ale również takie podsumowanie zawiera kolory – dzięki czemu szybko wychwycisz braki w uzupełnionym czasie pracy. Chcesz zobaczyć, jakich spraw i zadań dotyczyła aktywność – kliknij z poziomu raportu i sprawdź.
Raportowanie

Zadania na tablicy Kanban

Pracujesz w zespole i potrzebujesz widoku zadań każdego z Was. Jednak nie chcesz określać jeszcze wiążących terminów. Tablina Kanban świetnie się sprawdza przy takich projektach. Możecie wcześniej zaplanować swoje zadania i kontrolować ich wspólną realizację.
Zadania na tablicy Kanban

Kalendarz nie tylko na ścianie

A gdy już będziesz musiał określić czas wykonania zadania, z pomocą przyjdzie Kalendarz. Każdy z członków zespołu ma swój kolor, zatem bardzo łatwo odnajdziesz swoje zadania. Równolegle możesz korzystać z widoku: Listy, Kanban i Kalendarza.
Kalendarz nie tylko na ścianie

Pozostałe rozwiązania

Zobacz, jakie popularne procesy możesz przenieść do eDokumentów
Poczta email

Poczta email

Biznesowa poczta 2.0. Przenieś pocztę firmową na wyższy poziom

Kalendarze

Kalendarze

Stary dobry organizer powraca w wersji elektronicznej.

Wspólna praca na dokumencie

Wspólna praca na dokumencie

Wspólna praca na dokumencie to więcej niż edycja jednego pliku przez kilka osób

Komunikacja IM

Komunikacja IM

Komentuj, czatuj, szybko porozumiewaj się ze współpracownikami

Scorecard

Scorecard

Obserwacja samych wyników finansowych to za mało. Stwórz dla swojej firmy i ludzi Ekran wyników i zobacz swoje przedsiębiorstwo z zupełnie nowej perspektywy.

Rocks

Rocks

Wyznacz cele, opublikuj je w widocznym miejscu i śledź postępy. Będziesz pod ogromnym wrażeniem.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Centrum dowodzenia w Twojej dłoni

Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami

Realizacja projektów w zgranym zespole

Wnioski zakupowe

Wnioski zakupowe

Workflow i kontrola kosztów zakupów w jednym. Zobacz jakie to proste!

Intranet

Intranet

Zarządzanie dokumentacją i baza wiedzy w jednym!