Co natychmiast zyskujesz, rozpoczynając pracę z EOD Ready_™?

Trudno dziś wyobrazić sobie działanie nowoczesnej firmy bez systemu EOD wspierającego obieg dokumentów, realizację zadań, czy komunikację wewnętrzną, jak również zarządzanie i obsługę klienta. Zwykle wdrożenie paru prostych aplikacji i przeszkolenie użytkowników usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa na lata. Sęk w tym, że wszystko, co dobre, wymaga czasu i strategii jaką jest cyfryzacja Twojej firmy. A może… nie zawsze?

Czas przeznaczony na wdrożenie systemu Ready_™ jest na tyle krótki, że można mówić o natychmiastowych korzyściach w postaci długofalowych oszczędności i wzrostu zysków. A jakich konkretnie?

1. Porządek w dokumentacji

Najlepszy przykład to komórka zajmująca się finansami i wydatkami firmowymi. Niezależnie od nazwy to zazwyczaj prawdziwa fabryka dokumentów. Pliki służące do wnioskowania, zatwierdzania, rozliczania i raportowania krążą więc po przedsiębiorstwie, a sterty paragonów i faktur piętrzą się w księgowości. Aż wreszcie, dzięki systemowi do obiegu faktur, znika problem zagubionych dokumentów, okres rozliczeniowy zamykasz szybciej, mniej jest telefonów i próśb o udostępnienie informacji oraz – co najważniejsze – zmniejsza się liczba błędów w tym procesie biznesowym.

2. Integracja procesów biznesowych

Co jest cechą wspólną nowoczesnych rozwiązań wspierających firmy? Integracja w jednej platformie tylu funkcji, ile tylko znajduje zastosowanie. Połączenie w jednym systemie procesów zakupowych, obiegu faktur i obsługę płatności, pozwala na imponujące skrócenie czasu od wysyłki zamówień do dostawców do uregulowania faktury. Zamiast pliku papierów całość zostaje zarchiwizowana i jest dostępna dzięki czytelnemu, intuicyjnemu i estetycznemu interfejsowi z każdego miejsca na świecie.

3. Przyspieszenie realizacji zadań

Osoby korzystające z systemu EOD mogą w kilka sekund uruchomić ścieżki akceptacji, z wnioskiem o zakup, dzięki czemu szybciej otrzymują wymaganą zgodę, a kolejnymi kliknięciami mogą szybko załączyć obraz faktury bądź paragonu po zakupie. W efekcie szybciej otrzymują zwrot lub rozliczenie budżetu i w każdej chwili mogą przeglądać historyczne wydatki. Osoby akceptujące wydatki mogą to zrobić w aplikacji mobilnej, dla niższych kwot – delegować to zadanie do dysponentów budżetu, a raporty kosztów są dla nich dostępne w czasie rzeczywistym.

Podsumowując; każde kompleksowe środowisko pracy, komunikacji i zarządzania musi spełniać jeden podstawowy warunek: MUSI odpowiadać na potrzeby konkretnych działów Twojej firmy.

4. Bezpieczeństwo informacji

W każdej firmie na świecie podstawową troską jest to jak zorganizować i zapewnić szybki obieg dokumentów, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa. Przydzielenie spraw do osób odpowiedzialnych, a także wyznaczenie terminów realizacji i dołączenie potrzebnych dokumentów stało się proste jak gra w tetrisa. Jednocześnie cała organizacja zyskała możliwość dostosowania zabezpieczeń i rozwiązań backupowych, do specyfiki branży i systemu pracy.

I właśnie to zyskujesz NATYCHMIAST, ponieważ elementy systemu działają jako samodzielne moduły rozwiązujące konkretne problemy, ale jednocześnie są jego integralnym elementem. Prostota, czytelny wygląd i intuicyjna obsługa pozwala na szybkie wdrożenie. A to oznacza, że z dnia na dzień mogą usprawnić działanie Twojej firmy.

Sprawna komunikacja wewnętrzna, efektywniejsza obsługa klienta, oszczędność czasu, a co za tym idzie – generowanie większych zysków. To kolejne, ale jeszcze nie wszystkie korzyści!

Sprawdź za darmo Ready_™ – system EOD, który zapewnia elektroniczny obieg dokumentów oraz pakiet gotowych do użycia aplikacji biznesowych takich jak: Obieg Faktur, Wnioski zakupowe, Budżetowanie oraz Płatności, obsługiwanych w przeglądarce i w aplikacji mobilnej. Natychmiast.

Administrator