Polityka prywatności aplikacji mobilnej

Polityka prywatności aplikacji mobilnych eDokumenty

1. Niniejszy dokument opisuje politykę prywatności aplikacji mobilnej 'eDokumenty’ firmy eDokumenty Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (dalej „Administrator”).

2. Na urządzeniu mobilnym przechowywane są:

2.1. zaszyfrowany unikalny Identyfikator Aplikacji – przechowywany na urządzeniu do momentu usunięcia aplikacji mobilnej z urządzenia.

2.2. zaszyfrowane dane autoryzacyjne użytkownika.

3. W zależności od platformy mobilnej, aplikacja ‘eDokumenty’ może uzyskać dostęp do następujących uprawnień na urządzeniu mobilnym:

3.1. danych kontaktów w przypadku importu kontaktu z książki telefonicznej do systemu eDokumenty,

3.2. funkcjonalności wykonywania połączeń telefonicznych oraz wysyłania wiadomości SMS – w celu kontaktu z wybranym przez użytkownika klientem.

W zależności od wersji systemu operacyjnego, uprawnienia aplikacji można odwołać przez zmianę ustawień systemowych na urządzeniu lub odinstalowanie aplikacji.

4. Aplikacja dla systemu iOS i telefonów 5s lub nowszych, pozwala na korzystanie z technologii Touch ID służącej do sprawdzania tożsamość użytkownika na podstawie jego linii papilarnych. Technologia Touch ID ułatwia logowanie się do aplikacji. Całość danych biometrycznych znajduje się po stronie dostawcy urządzenia (Apple). Administrator nie przechowuje żadnych danych biometrycznych.

5. Aplikacja dla systemu Android, pozwala na korzystanie z technologii Fingerprint Auth służącej do sprawdzania tożsamość użytkownika na podstawie jego linii papilarnych. Technologia Fingerprint Auth ułatwia logowanie się do aplikacji. Całość danych biometrycznych znajduje się po stronie dostawcy urządzenia. Administrator nie przechowuje żadnych danych biometrycznych.

6. W przypadku braku zgody na niniejszą politykę prywatności nie instaluj Aplikacji lub ją odinstaluj.

7. Zastrzegamy sobie prawo zmiany Polityki Prywatności poprzez opublikowanie nowej Polityki Prywatności na stronie https://edokumenty.eu/polityka-prywatnosci-aplikacji-mobilnej

Zaufali nam

Co o naszych rozwiązaniach mówią klienci?
Tomasz
Testowaliśmy wiele systemów obiegu dokumentów, ale to właśnie Ready_ zaskoczył nas zaawansowaną konfiguracją i niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika. Samodzielnie wdrożyliśmy proces obiegu faktur kosztowych na podstawie udostępnionych instrukcji, a Zespół Techniczny pomógł nam skonfigurować eksport danych do Comarch Optima
Tomasz Chabior, Chief Financial Officer
Autenti
Robert
Dzięki wykorzystaniu predefiniowanych aplikacji wdrożenie przebiegło niezwykle sprawnie. System szybko zaadaptował się w naszej organizacji i usprawnił procesy związane z publikacją zarządzeń w intranecie oraz obsługi korespondencji.
Robert Kaleta, IT Manager
Cement Ożarów
Michał
System eDokumenty jest elastyczny, integruje się z systemami zewnętrznymi i umożliwia automatyzację kilku procesów jednocześnie. Dzięki temu jest potężnym narzędziem łatwo dopasowującym się do rosnących potrzeb biznesowych i zmian na rynku.
Michał Kasak, Kierownik działu IT
Ficomirrors Polska Sp. z o.o.
ITI
Po wdrożeniu systemu w naszej organizacji zaobserwowaliśmy skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie wniosku. Poprawie uległa także komunikacja. Z perspektywy czasu uważamy, że wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty było właściwą decyzją i rekomendujemy go jako profesjonalne narzędzie do zarządzania informacją w firmie.
ITI Neovision S.A.
Prezes
W ciągu dwóch miesięcy firma przygotowała dla nas rozwiązanie do obsługi rozliczeń wniosków dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, w całej swojej rozciągłości, zaczynając od wpływu wniosku, automatycznej kontroli zawartych we wniosku danych, poprzez porównanie z danymi udostępnionymi przez operatorów dystrybucyjnych (PGE, Tauron, Energa, Enea), a na przesłaniu przelewu do systemu bankowego kończąc.
Prezes firmy Zarządca Rozliczeń S.A.
Maciej
Rekomendujemy wybór systemu eDokumenty - nasze doświadczenia pokazują, że jest to elastyczne i wygodne oprogramowanie wspierające procesy biznesowe.
Maciej Nowotny, Członek Zarządu
CI GAMES S.A.
Mirosław
System eDokumenty to pozornie prosta platforma. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs kryje jednak ogromne możliwości usprawniające naszą pracę.
W firmie eDokumenty obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Zespół tworzący system to profesjonaliści posiadający dużą wiedzę.
Mirosław Musiał, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny
Krzysztof
Firma eDokumenty Sp. z o. o. wykonała umowę, której przedmiotem było opracowanie i wdrożenie systemu eDokumenty. Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania nasza firma jest odbierana jako nowoczesna. Nasi Klienci cenią sobie łatwość dostępu do najważniejszych informacji związanych z rozliczeniami, stanem konta czy możliwością pobrania faktur.
Krzysztof Kubek, Prezes Zarządu
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Racibórz
Paweł
System eDokumenty pozwolił nam zapanować nad czasochłonnym procesem związanym z obiegiem dokumentacji w firmie. Jesteśmy zadowoleni zarówno z szerokiego zastosowania samego systemu jak i działu wsparcia serwisu, który jest zawsze do naszej dyspozycji.
Paweł Jurecki, Koordynator ds. Administracji i Finansów
Waldemar
Termoexpert SA eksploatuje system eDokumenty od 2009 roku. Przez ten cały okres, ucząc się rozległych możliwości systemu, poszerzamy jego zastosowanie w Firmie. (...) Gdybym miał komukolwiek zarekomendować system eDokumenty, to zrobiłbym to z przekonaniem i chęcią.
Waldemar Bieliński, Dyrektor Działu Sprzedaży
Termoexpert SA
Maciej
Na system eDokumenty zdecydowaliśmy się po dwóch latach poszukiwań systemu obiegu dokumentów i zarządzania procesami, który spełniłby nasze oczekiwania. Pół roku po wdrożeniu z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że dokonaliśmy właściwego wyboru.
Maciej Fielek, Dyrektor Biura Finansów i Administracji
FORUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.