Czas pracy

Czas to pieniądz, a pieniądz to rozwój firmy – zobacz, jak cenny jest czas.

Masz problemy w zarządzaniu zespołem pracującym hybrydowo, ponieważ nie wiesz, kto pracuje w biurze, a kto poza nim. A jeśli jest poza nim to kiedy zaczął pracę i kiedy ją zakończył?

Raporty pracy docierają do Ciebie z opóźnieniem, ponieważ korzystacie z kilku różnych systemów. Przez to też ciężko Ci ustalić ile potrzeba czasu na wykonanie poszczególnych zadań? I na koniec dział kadr informuje Cię o opóźnieniach w terminowym rozliczeniu wynagrodzeń, ponieważ papierowe lub przygotowane w Excelu listy obecności docierają z opóźnieniem.

Jest na to sposób! Wygodne i nowoczesne rozwiązanie do zarządzania dokumentami online, a przy tym wspomagające efektywne zarządzaniem czasem – Ready_™ CZAS PRACY

Przyjazna rejestracja czasu pracy

Problem pracy zdalnej łatwo rozwiązać. Każdy z pracowników po zalogowaniu się do systemu zaznacza, w którym miejscu dziś pracuje. Od momentu wyboru miejsca biegnie już rejestracja czasu pracy w kadrach. Plan dnia pracownika to konkretne części: „na dzisiaj”, „w trakcie” i „przypięte”. Dzięki temu każdy z pracowników jest w stanie zapanować nad planem dnia i swoją pracą. A ty zyskujesz kontrole nad tym, co dzieje się w firmie.
Przyjazna rejestracja czasu pracy

Raportowanie

Aplikacja pozwala na generowanie raportów pracy codziennej i miesięcznej. W zestawieniu dziennym zobaczysz zestawienie zrealizowanych zadań w danym dniu. W miesięcznym nie tylko będziesz mógł prześledzić każdy dzień, ale również takie podsumowanie zawiera kolory – dzięki czemu szybko wychwycisz braki w uzupełnionym czasie pracy. Chcesz zobaczyć, jakich spraw i zadań dotyczyła aktywność – kliknij z poziomu raportu i sprawdź.
Raportowanie

Zadania na tablicy Kanban

Pracujesz w zespole i potrzebujesz widoku zadań każdego z Was. Jednak nie chcesz określać jeszcze wiążących terminów. Tablina Kanban świetnie się sprawdza przy takich projektach. Możecie wcześniej zaplanować swoje zadania i kontrolować ich wspólną realizację.
Zadania na tablicy Kanban

Kalendarz nie tylko na ścianie

A gdy już będziesz musiał określić czas wykonania zadania, z pomocą przyjdzie Kalendarz. Każdy z członków zespołu ma swój kolor, zatem bardzo łatwo odnajdziesz swoje zadania. Równolegle możesz korzystać z widoku: Listy, Kanban i Kalendarza.
Kalendarz nie tylko na ścianie