Intranet

Zarządzanie dokumentacją i baza wiedzy w jednym!

Każdego dnia w firmie pojawiają się nowe dokumenty i rozporządzenia. Tradycyjne segregatory „mnożą się” na półkach, więc decydujesz, że kolejne informacje będą wysyłane drogą mailową. Tylko że nie masz stuprocentowej pewności, że każdy pracownik odebrał wiadomość. Dodatkowo mail utrudnia proces zbierania akceptacji.

Chcesz nowemu pracownikowi przekazać komplet aktualnych rozporządzeń i regulaminów, ale jest to trudne ze względu na dużą liczbę publikacji i mnogość grup odbiorców.

My wiemy jak rozwiązać ten problem. Sprawdź aplikację Ready_™INTRANET

Szybki dostęp do dokumentacji

Kategorie i filtry pozwalają nas szybkie wyszukiwanie potrzebnych dokumentów. A te dokumenty, których potrzebujesz, najczęściej możesz oznaczyć jako „Ulubione”. Nie pamiętasz, czego dotyczyło rozporządzenie? Bezpośredni podgląd bez pobierania, szybko Ci przypomni.
Szybki dostęp do dokumentacji

Prosta i szybka publikacja nowych zarządzeń

Koniec z wysyłaniem informacji do poszczególnych grup mailowych. W intranecie dodajesz załącznik, ustalasz kategorie dokumentu, wskazujesz konkretne działy, grupy lub indywidualnych pracowników i wysyłasz. Dodatkowo ustawiony status rozporządzenia na bieżąco poinformuje pracowników, czy dany dokument jest: obowiązujący, wycofany, zmieniony lub wygasł.
Prosta i szybka publikacja nowych zarządzeń

Informacje o nowym dokumencie

Z niektórymi rozporządzeniami w firmie powinni zapoznać się wszyscy. Dlatego ważne jest, aby każdy dostrzegł tę informację w tym samym czasie. Do tego służy: strumień powiadomień, powiadomienia mail oraz aplikacja mobilna. Jak potwierdzić odbiór informacji? Proste – wystarczy jedno kliknięcie.
Informacje o nowym dokumencie

Schematy akceptacji

Jeśli nowe rozporządzenie wymaga akceptacji przez upublicznieniem, system pozwoli na automatyczne zebranie wymaganych akceptacji i automatyczną publikację dokumentu po akceptacji. Możesz też ustawić konfigurowalną procedurę obiegu zarządzenia.
Schematy akceptacji

Zarządzanie i kontrola

W Ready_™ masz udostępniony jasny i przejrzysty raport, w którym zapisujesz listę użytkowników, którzy powinni zapoznać się z dokumentacją. System pokaże Ci, kto już z takim dokumentem się zapoznał. Dla tych, którzy zapomną – system wyśle powiadomienie o dokumencie.
Zarządzanie i kontrola

Pozostałe rozwiązania

Zobacz, jakie popularne procesy możesz przenieść do eDokumentów
Integracja z ERP

Integracja z ERP

eDokumenty z łatwością połączysz z wieloma systemami ERP.

Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami

Realizacja projektów w zgranym zespole