Kalendarze

Elektroniczne zarządzanie czasem może być tak proste jak prowadzenie papierowego organizera.

Jeśli szukasz systemu organizacji czasu pracy w firmie to dobrze trafiłeś. Sprawdź w jaki sposób eDokumenty pomogą Ci zarządzać czasem.

Kalendarze współdzielone

Możesz udostępnić swój kalendarz wybranym użytkownikom lub grupom oraz poprosić innych pracowników o udostępnienie kalendarza.
Kalendarze współdzielone

Terminarz zawsze pod ręką

Zadania i spotkania z Twojego indywidualnego kalendarza możesz synchronizować z aplikacją mobilną lub z kalendarzem w smartfonie – wykorzystując protokół CalDAV. Dzięki temu masz swój kalendarz zawsze pod ręką.
Terminarz zawsze pod ręką

Dbaj o relacje z klientem… i sprawą

Połącz ze sobą obiekty biznesowe i nadaj wymiar zdarzeniom! Niepowiązane informacje tworzą płaską strukturę. Połączenie ich z klientem, sprawą, projektem spaja je i sprawia, że są one widoczne w zupełnie inny, o wiele bardziej angażujący sposób.
Dbaj o relacje z klientem… i sprawą

Terminarze w sprawach i kontaktach

Zarządzaj zadaniami, spotkaniami i rozmowami telefonicznymi powiązanymi z klientem lub sprawą bezpośrednio z kartoteki. Zdarzenia te zobaczysz również w Twoim systemowym terminarzu. // W eDokumentach każdy klient i każda sprawa mają swoje własne terminarze, którymi możesz zarządzać zarówno z poziomu kartoteki danego obiektu, jak i ogólnego kalendarza.
Terminarze w sprawach i kontaktach

Rezerwuj zasoby

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sali konferencyjnej, czy samochodu służbowego, możesz zapoznać się z kalendarzem wybranego zasobu i zarezerwować go dodając zdarzenie.
Rezerwuj zasoby

Kalendarze korporacyjne

W systemie eDokumenty masz możliwość dodawania dowolnych kalendarzy firmowych, np. urlopów, audytów, imprez.
Kalendarze korporacyjne