Skanowanie i rozpoznawanie tekstu

Automatyzacja skanowania i indeksacji dokumentów, maksymalna prostota i wydajność procesu skanowania

Wprowadzaj faktury do elektronicznego obiegu dokumentów za pomocą mechanizmu OCR online. Dzięki temu nawet kilkukrotnie przyspieszysz wprowadzanie dokumentów kosztowych. Mechanizm OCR to nie tylko automatyzacja wprowadzania danych, to także indeksowanie dużych plików, dzięki czemu możesz później szybko wyszukać pliki po frazach zawartych w treści np. umowy, zamówienia lub oferty.

Skanowanie przystanowiskowe

Wykorzystaj moc i prostotę obsługi przystanowiskowych urządzeń oraz możliwości szybkiego wprowadzania dokumentów do systemu.
Skanowanie przystanowiskowe

Skanowanie masowe

Nie musisz definiować szablonów, system obiegu dokumentów rozpoznaje ich ponad 100. Umożliwia to swobodne wprowadzanie do obiegu faktur nawet 500 faktur dziennie przez jedną osobę!
Skanowanie masowe

Automatyzacja opisu

System odczyta NIP kontrahenta, pobierze dane z GUS, rozczyta numer faktury, wszystkie daty i kwoty w podziale na stawki VAT oraz numer konta. I to wszystko w ciągu zaledwie 2-3 sekund na jedną stronę!
Automatyzacja opisu

Wiele opcji dostarczania skanów

Możesz dostarczyć do systemu faktury zeskanowane w jednym pliku albo wielu. Jeśli dokumenty posiadają wiele stron, użyteczna jest opcja automatycznego podziału wg naklejonych wcześniej kodów kreskowych.
Wiele opcji dostarczania skanów

Wyszukiwanie po treści dokumentu

Dokument wprowadzony do systemu po przetworzeniu przez mechanizm OCR jest całkowicie przeszukiwalny, dzięki czemu jego odnalezienie po dowolnej frazie z dokumentu zajmuje kilka sekund.
Wyszukiwanie po treści dokumentu