Zakupy

Weryfikacja zapotrzebowania i zamówienia w jednym miejscu.

Wysłałeś kilka wniosków z zapotrzebowaniem dla poszczególnych projektów, ale akceptacja na każdy z nich przyszła w innym mailu? A może Twoi współpracownicy zgłaszają Ci ustnie potrzeby, a ty skrzętnie notujesz je w zeszycie? Ile razy zdarzyło Ci się zakupić nie ten produkt, o który ktoś prosił, bo nie dołączył do niego specyfikacji? Ile razy kupiłeś wielokrotnie to samo, bo ktoś zapomniał Ci powiedzieć, że już zakupiono produkt? A może ważny zakup się opóźnił, bo ty czekałaś na specyfikację?

Zobacz jak z tymi piętrzącymi się problemami radzi sobie Ready_™ ZAKUPY

Od zapotrzebowania…

Zanim zakupisz materiały np. na budowę lub produkcję określ ZAPOTRZEBOWANIE. W tym module cykl życia dokumentu podzielono na: NOWE, OCZEKUJĄCE NA AKCEPTACJĘ, ZAAKCEPTOWANE, W TOKU, ANULOWANE/ODRZUCONE. Dodatkowo każdy zgłaszający zapotrzebowanie określa szczegółową specyfikację zakupu wpisując ją ręcznie lub wybierając produkty z bazy.
Od zapotrzebowania…

… do zamówienia

Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od przekształcenia zapotrzebowania w ZAMÓWIENIE, gdzie dokonasz szybkiej weryfikacji zamawianych produktów, zobaczysz wszystkie dane o zakupach w firmie – czy obieg danego zakupu się zakończył, czy zrealizowano go w części, czy w całości. Ponadto moduł podzielono na wygodne i funkcjonalne zakładki, które ułatwiają pracę z systemem.
… do zamówienia

Kontrola zakupów w jednym miejscu

Tworzysz zapotrzebowanie? Przypisz je od razu do konkretnego działu, projektu czy linii budżetowej. Potrzebujesz dodatkowej ścieżki akceptacji zapotrzebowania i zamówienia konkretnego produktu – zaprojektuj dla niego nowe workflow. Jasna ścieżka zakupowa i wpisana określona specyfikacja pozwalają na uniknięcie większości błędów przy zakupach oraz wpłyną korzystanie na budżet firmy. Nie wydawaj pieniędzy na to, czego nie potrzebujesz.
Kontrola zakupów w jednym miejscu

Dane w jednym miejscu

Generowanie dokumentów zapotrzebowania i proste przekształcanie ich w zamówienia – to tylko niektóre zalety aplikacji Ready_™ ZAKUPY. Zakładki „Szczegóły”, „Historia”, „Powiązania” umożliwiają Ci otrzymanie szczegółowych informacji o zapotrzebowaniu i zamówieniu zakupowym. Potrzebujesz PDF z zamówieniami i stopniem ich realizacji? Wygeneruj go!
Dane w jednym miejscu