Piątka!

Zobacz, co zmieniliśmy w nowej wersji systemu

Z niezwykłą radością, po prawie roku intensywnych prac, pragniemy poinformować o wydaniu nowej wersji systemu eDokumenty. Przede wszystkim system w nowej odsłonie otrzymał nowoczesną szatę graficzną, a dla osób często pracujących poza biurem powstała zintegrowana z systemem aplikacja mobilna. Do wersji 5.0 wprowadzono ponad 1000 zmian i udoskonaleń przeznaczonych przede wszystkim dla użytkowników końcowych, ale jednocześnie wiele nowych funkcji zostało dodanych z myślą o integratorach i administratorach wykorzystujących zaawansowane mechanizmy dostosowywania systemu do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

W nowej wersji znacząco zoptymalizowano pracę systemu, dzięki czemu możliwe było poprawienie szybkości działania nawet o 50{ede228de1f072587934548a796601f76fba2fe2e81d013f66d4f727d8b205ada} w porównaniu z poprzednią wersją. Było to możliwe dzięki zastosowaniu funkcji wspierających wysokowydajne i wysokodostępne instalacje High Avaibility.

Mimo zmiany wyglądu, większość zasad działania znanych użytkownikom z wcześniejszych wersji oprogramowania została zachowana, dzięki czemu aktualizacja nie sprawi podczas jej wprowadzania żadnych problemów. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami.

 

Przegląd wybranych funkcji

 

NOWY INTERFEJS

Wprowadzenie „lekkiej” nowoczesnej szaty graficznej w wersji 5.0 sprawiło, że system stał się jeszcze bardziej przejrzysty. Nawigację ułatwiają kolory, dzięki którym w menu bocznym można łatwo pogrupować moduły. Bardziej przyjazne stały się komunikator i komentarze, przy których widać zdjęcia użytkowników.

pulpit

APLIKACJA MOBILNA

Wybrane funkcje systemu eDokumenty zostały powielone w aplikacji mobilnej. Dzięki temu użytkownicy mają dostęp do bazy kontaktów, mogą zarządzać zadaniami i spotkaniami oraz przeglądać dane zgromadzone w wybranych modułach customowych w swoim smartfonie.

zarzadzanie_czasem

NOWA KARTOTEKA SPRAWY I KLIENTA

Kartoteki sprawy i klienta zostały ujednolicone. W pierwszej zakładce użytkownicy mogą zapoznać się z najważniejszymi informacjami na temat sprawy lub klienta, w kolejnych zarządzać terminarzem, dokumentami itd.

sprawa

NOWY, UPROSZCZONY WYGLĄD EMAIL

Moduł poczty elektronicznej został znacząco przebudowany i zoptymalizowany. Szczególnej zmianie poddany został formularz maila zapisanego w systemie, dzięki czemu użytkownicy mogą od razu po otwarciu zapoznać się z treścią maila oraz najważniejszymi jego atrybutami: klientem, sprawą, informacjami o przebiegu.

mail

WYSZUKIWARKA

Dotarcie do informacji i dokumentów w wersji 5.0 stało się dużo szybsze za sprawą nowej pełno tekstowej wyszukiwarki, która uwzględnia gramatykę języka polskiego, indeksuje i przeszukuje treści dokumentów.

wyszukiwanie_po_tresci

NOWA NOTATKA SŁUŻBOWA

Tworzenie notatek ze spotkań i innych wewnętrznych zapisków jest teraz jeszcze szybsze dzięki nowemu, bardziej przejrzystemu formularzowi Notatka służbowa. Ważne informacje – klient, sprawa, procedura i instrukcje, są widoczne od razu po otwarciu dokumentu.

notatka

I jeszcze więcej…

Poza dużymi zmianami widocznymi na pierwszy rzut oka, w systemie wprowadzono drobniejsze, jednak nie mniej istotne modyfikacje. Ich zestawienie – zarówno dla użytkowników, administratorów i developerów zostały opisane w notatce, którą można pobrać poniżej.

Notatki do wydania 5.0

admin