Centrum pomocy

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem i pragniesz poznać funkcjonalność jaką oferuje nasz system, bądź też używasz już naszego systemu, ale chciałbyś dowiedzieć się więcej, to tutaj znajdziesz wiele przydatnych informacji.

Pomoc dla administratorów i użytkowników

W naszej bazie pomocy https://ready-os.com/docs/ udokumentowane zostały wszystkie dostępne w specyfikacji funkcje systemu jak również samych aplikacji. Zagadnienia związane z poszczególnymi etapami wdrożenia obiegu dokumentów, procedur workflow i CRM, a także administrowania i użytkowania systemu eDokumenty opisane są również w bazie wiedzy. Do części zasobów dostęp jest ograniczony dla zalogowanych użytkowników.

Pomoc online   Baza wiedzy

Zasoby dla developerów

Pod adresem https://developer.ready-os.com/ znajdują się zasoby dla programistów i osób tworzących własne rozszerzenia.
Na naszym forum dla developerów znajdziesz wiele praktycznych porad i odpowiedzi na pytania pojawiające się na etapie instalacji, wdrożenia oraz użytkowania systemu eDokumenty. Tutaj możesz również podzielić się z nami ciekawymi pomysłami, spostrzeżeniami, ale też wnioskami wypływającymi z tworzenia i użytkowania różnych obiegów i procesów w Twojej branży.

Dokumentacja developera   Forum

Wsparcie

Twój system nie działa prawidłowo? Napotkałeś problem, który utrudnia Ci korzystanie z naszego produktu? Chciałbyś uzyskać poradę? Skontaktuj się z nami, a nasi konsultanci pomogą Ci go rozwiązać.

Wyślij wiadomość pod adres support@edokumenty.eu lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Dla klientów posiadających umowy serwisowe oferujemy również pomoc zdalną za pośrednictwem programu TeamViewer. Jeśli nie posiadasz umowy, możesz zadzwonić na płatną infolinię pod numerem: 703 502 532.

Infolinia

Zaufali nam

Co o naszych rozwiązaniach mówią klienci?
Tomasz
Testowaliśmy wiele systemów obiegu dokumentów, ale to właśnie Ready_ zaskoczył nas zaawansowaną konfiguracją i niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika. Samodzielnie wdrożyliśmy proces obiegu faktur kosztowych na podstawie udostępnionych instrukcji, a Zespół Techniczny pomógł nam skonfigurować eksport danych do Comarch Optima
Tomasz Chabior, Chief Financial Officer
Autenti
Radomir
Wiele firm oferujących obieg dokumentów proponuje rozwiązania szyte na miarę. Ready ™ rekomenduje wykorzystanie gotowych aplikacji, które podlegają konfiguracji zgodnie z potrzebami użytkowników. Daje to pewne ograniczenia, ale zaspokaja kluczowe potrzeby, a jednocześnie zapewnia niezawodne działanie oraz optymalizuje koszty i czas wdrożenia.
Radomir Zawadzki, Dyrektor Działu IT
Comp S.A.
Anna
Aplikacja mobilna znacznie usprawnia proces elektronicznego obiegu dokumentów w firmie. Dokumenty są wprowadzane do systemu w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu smartfonów/tabletów. To rozwiązanie pomaga nam lepiej kontrolować dokumenty w firmie i zapobiega gubieniu dokumentów.
Anna Podgórska-Czech, główna księgowa
medi Polska Sp. z o.o.
Alicja
Testowaliśmy wiele programów do obiegu dokumentacji i archiwizacji umów. Jednak dopiero Ready_™ zaskoczył nas niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika i przygotowanymi już rozwiązaniami, które wystarczyło dopasować do potrzeb naszej firmy. Wdrożone rozwiązanie pomaga nam lepiej kontrolować dokumenty w firmie i zapobiega ich utracie.
Alicja Staszczyńska, dyrektorka działu finansowego
Pasibus sp. z o.o./Step inside sp. z o.o.
Robert
Dzięki wykorzystaniu predefiniowanych aplikacji wdrożenie przebiegło niezwykle sprawnie. System szybko zaadaptował się w naszej organizacji i usprawnił procesy związane z publikacją zarządzeń w intranecie oraz obsługi korespondencji.
Robert Kaleta, IT Manager
Cement Ożarów
ITI
Po wdrożeniu systemu w naszej organizacji zaobserwowaliśmy skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie wniosku. Poprawie uległa także komunikacja. Z perspektywy czasu uważamy, że wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty było właściwą decyzją i rekomendujemy go jako profesjonalne narzędzie do zarządzania informacją w firmie.
ITI Neovision S.A.
Prezes
W ciągu dwóch miesięcy firma przygotowała dla nas rozwiązanie do obsługi rozliczeń wniosków dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, w całej swojej rozciągłości, zaczynając od wpływu wniosku, automatycznej kontroli zawartych we wniosku danych, poprzez porównanie z danymi udostępnionymi przez operatorów dystrybucyjnych (PGE, Tauron, Energa, Enea), a na przesłaniu przelewu do systemu bankowego kończąc.
Prezes firmy Zarządca Rozliczeń S.A.
Maciej
Rekomendujemy wybór systemu eDokumenty - nasze doświadczenia pokazują, że jest to elastyczne i wygodne oprogramowanie wspierające procesy biznesowe.
Maciej Nowotny, Członek Zarządu
CI GAMES S.A.
Mirosław
System eDokumenty to pozornie prosta platforma. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs kryje jednak ogromne możliwości usprawniające naszą pracę.
W firmie eDokumenty obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Zespół tworzący system to profesjonaliści posiadający dużą wiedzę.
Mirosław Musiał, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny