Kontakt

Chciałbyś zobaczyć prezentację systemu lub zostać naszym partnerem?

 

Dane teleadresowe

eDokumenty Sp. z o.o.
pl. Kościuszki 9
41-902 Bytom
Biuro handlowe:
Ul. ks. bpa Bednorza 2A
40-384 Katowice
Tel. +48 (32) 376 75 75
Krajowy Rejestr Sądowy w Katowicach
KRS 0000538879  NIP 6263016935

 

Kontakt


  Zaufali nam

  Co o naszych rozwiązaniach mówią klienci?
  Tomasz
  Testowaliśmy wiele systemów obiegu dokumentów, ale to właśnie Ready_ zaskoczył nas zaawansowaną konfiguracją i niezwykle elastycznym interfejsem użytkownika. Samodzielnie wdrożyliśmy proces obiegu faktur kosztowych na podstawie udostępnionych instrukcji, a Zespół Techniczny pomógł nam skonfigurować eksport danych do Comarch Optima
  Tomasz Chabior, Chief Financial Officer
  Autenti
  Robert
  Dzięki wykorzystaniu predefiniowanych aplikacji wdrożenie przebiegło niezwykle sprawnie. System szybko zaadaptował się w naszej organizacji i usprawnił procesy związane z publikacją zarządzeń w intranecie oraz obsługi korespondencji.
  Robert Kaleta, IT Manager
  Cement Ożarów
  Michał
  System eDokumenty jest elastyczny, integruje się z systemami zewnętrznymi i umożliwia automatyzację kilku procesów jednocześnie. Dzięki temu jest potężnym narzędziem łatwo dopasowującym się do rosnących potrzeb biznesowych i zmian na rynku.
  Michał Kasak, Kierownik działu IT
  Ficomirrors Polska Sp. z o.o.
  ITI
  Po wdrożeniu systemu w naszej organizacji zaobserwowaliśmy skrócenie czasu potrzebnego na rozpatrzenie wniosku. Poprawie uległa także komunikacja. Z perspektywy czasu uważamy, że wdrożenie Biznesowego Systemu Operacyjnego eDokumenty było właściwą decyzją i rekomendujemy go jako profesjonalne narzędzie do zarządzania informacją w firmie.
  ITI Neovision S.A.
  Prezes
  W ciągu dwóch miesięcy firma przygotowała dla nas rozwiązanie do obsługi rozliczeń wniosków dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, w całej swojej rozciągłości, zaczynając od wpływu wniosku, automatycznej kontroli zawartych we wniosku danych, poprzez porównanie z danymi udostępnionymi przez operatorów dystrybucyjnych (PGE, Tauron, Energa, Enea), a na przesłaniu przelewu do systemu bankowego kończąc.
  Prezes firmy Zarządca Rozliczeń S.A.
  Maciej
  Rekomendujemy wybór systemu eDokumenty - nasze doświadczenia pokazują, że jest to elastyczne i wygodne oprogramowanie wspierające procesy biznesowe.
  Maciej Nowotny, Członek Zarządu
  CI GAMES S.A.
  Mirosław
  System eDokumenty to pozornie prosta platforma. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs kryje jednak ogromne możliwości usprawniające naszą pracę.
  W firmie eDokumenty obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Zespół tworzący system to profesjonaliści posiadający dużą wiedzę.
  Mirosław Musiał, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny
  Krzysztof
  Firma eDokumenty Sp. z o. o. wykonała umowę, której przedmiotem było opracowanie i wdrożenie systemu eDokumenty. Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania nasza firma jest odbierana jako nowoczesna. Nasi Klienci cenią sobie łatwość dostępu do najważniejszych informacji związanych z rozliczeniami, stanem konta czy możliwością pobrania faktur.
  Krzysztof Kubek, Prezes Zarządu
  Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Racibórz
  Paweł
  System eDokumenty pozwolił nam zapanować nad czasochłonnym procesem związanym z obiegiem dokumentacji w firmie. Jesteśmy zadowoleni zarówno z szerokiego zastosowania samego systemu jak i działu wsparcia serwisu, który jest zawsze do naszej dyspozycji.
  Paweł Jurecki, Koordynator ds. Administracji i Finansów
  Waldemar
  Termoexpert SA eksploatuje system eDokumenty od 2009 roku. Przez ten cały okres, ucząc się rozległych możliwości systemu, poszerzamy jego zastosowanie w Firmie. (...) Gdybym miał komukolwiek zarekomendować system eDokumenty, to zrobiłbym to z przekonaniem i chęcią.
  Waldemar Bieliński, Dyrektor Działu Sprzedaży
  Termoexpert SA
  Maciej
  Na system eDokumenty zdecydowaliśmy się po dwóch latach poszukiwań systemu obiegu dokumentów i zarządzania procesami, który spełniłby nasze oczekiwania. Pół roku po wdrożeniu z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że dokonaliśmy właściwego wyboru.
  Maciej Fielek, Dyrektor Biura Finansów i Administracji
  FORUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.