Baza klientów

Zapomnij o wielu rozproszonych arkuszach z listami klientów. Poznaj zalety jednej, centralnej bazy kontrahentów!

Centralna baza klientów

Doceń zalety jednej firmowej bazy klientów. Wgląd do informacji o działaniach handlowych sprawi, że Twoi pracownicy nie będą kontaktować się niezależnie od siebie z tymi samymi osobami.
Centralna baza klientów

Historia działań z klientem

Rejestracja rozmów telefonicznych, nadesłanych wiadomości e-mail, wygenerowanych ofert itd. w ogólnodostępnej kartotece klienta sprawi, że po odejściu pracownika, nowy opiekun uzyska pełen wgląd w historię kontrahenta.
Historia działań z klientem

Szybkie dodawanie krajowych klientów

Podaj NIP nowego kontrahenta i naciśnij przycisk. Dzięki integracji z systemem GUS możesz w prosty i szybki sposób pobrać dane teleadresowe klienta i zapisać je w bazie systemu eDokumenty.
Szybkie dodawanie krajowych klientów

Komplet informacji o kontrahencie

Zaawansowana kartoteka klienta to coś więcej niż dane teleadresowe i numery osób kontaktowych. To także terminarz zdarzeń powiązanych z kontrahentem oraz miejsce, w którym zebrane są związane z nim sprawy i dokumenty. Dzięki temu szybko podejrzysz stan faktur i rozrachunków klienta.
Komplet informacji o kontrahencie

Precyzyjne wyszukiwanie i grupowanie

Zdefiniuj dla klienta indywidualne atrybuty, które pomogą Ci w ich wyszukiwaniu i tworzeniu grup, np. na potrzeby kampanii marketingowych. Chcesz wiedzieć, jaki przychód wygenerował dany klient lub ile faktur wystawił? Stwórz raport i przeglądaj interesujące Cię zestawienia.
Precyzyjne wyszukiwanie i grupowanie

Kontakty w smartfonie

Korzystaj z wszystkich adresów i numerów telefonu bez wpisywania ich do telefonu. Korzystając z aplikacji mobilnej eDokumenty zadzwonisz, wyślesz wiadomość sms i email oraz uruchomisz trasę dojazdu do siedziby klienta.
Kontakty w smartfonie

Osobista książka adresowa

Podziel na grupy osoby, z którym się kontaktujesz i stwórz osobistą książkę adresową. Wysyłając wiadomość email we wbudowanym kliencie poczty, system automatycznie podpowie adres odbiorcy wiadomości.
Osobista książka adresowa

Import z Excel i systemów ERP

Dzięki prostym w użyciu funkcjom możesz zaimportować dane z Excel, a dla zaawansowanych udostępniamy możliwość połączenia i synchronizacji kontaktów z większością systemów: Symfonia, Optima, Forte, Subiekt, WaPRO, SOFTLAB, Kamsoft, Egeria, CDN XL, IMPULS, Navireo, Navision, DDM, SetLine, QAD, SAP i innych.
Import z Excel i systemów ERP

Kampanie

Jeśli prowadzisz kampanie promocyjne możesz zlecić pracownikom kontakt do swoich klientów za pomocą zadań. W ten sam sposób możesz wysłać mailing - newsletter lub informacje o promocjach za pomocą spersonalizowanych wiadomości e-mail. Dla zaawansowanych możliwa jest integracja ze specjalizowanymi narzędziami marketingowymi np. SalesManago.
Kampanie