Baza klientów

Zapomnij o wielu rozproszonych arkuszach z listami klientów. Poznaj zalety jednej, centralnej bazy kontrahentów!

Centralna baza klientów

Doceń zalety jednej firmowej bazy klientów. Wgląd do informacji o działaniach handlowych sprawi, że Twoi pracownicy nie będą kontaktować się niezależnie od siebie z tymi samymi osobami.
Centralna baza klientów

Historia działań z klientem

Rejestracja rozmów telefonicznych, nadesłanych wiadomości e-mail, wygenerowanych ofert itd. w ogólnodostępnej kartotece klienta sprawi, że po odejściu pracownika, nowy opiekun uzyska pełen wgląd w historię kontrahenta.
Historia działań z klientem

Szybkie dodawanie krajowych klientów

Podaj NIP nowego kontrahenta i naciśnij przycisk. Dzięki integracji z systemem GUS możesz w prosty i szybki sposób pobrać dane teleadresowe klienta i zapisać je w bazie systemu eDokumenty.
Szybkie dodawanie krajowych klientów

Komplet informacji o kontrahencie

Zaawansowana kartoteka klienta to coś więcej niż dane teleadresowe i numery osób kontaktowych. To także terminarz zdarzeń powiązanych z kontrahentem oraz miejsce, w którym zebrane są związane z nim sprawy i dokumenty. Dzięki temu szybko podejrzysz stan faktur i rozrachunków klienta.
Komplet informacji o kontrahencie

Precyzyjne wyszukiwanie i grupowanie

Zdefiniuj dla klienta indywidualne atrybuty, które pomogą Ci w ich wyszukiwaniu i tworzeniu grup, np. na potrzeby kampanii marketingowych. Chcesz wiedzieć, jaki przychód wygenerował dany klient lub ile faktur wystawił? Stwórz raport i przeglądaj interesujące Cię zestawienia.
Precyzyjne wyszukiwanie i grupowanie

Kontakty w smartfonie

Korzystaj z wszystkich adresów i numerów telefonu bez wpisywania ich do telefonu. Korzystając z aplikacji mobilnej eDokumenty zadzwonisz, wyślesz wiadomość sms i email oraz uruchomisz trasę dojazdu do siedziby klienta.
Kontakty w smartfonie

Osobista książka adresowa

Podziel na grupy osoby, z którym się kontaktujesz i stwórz osobistą książkę adresową. Wysyłając wiadomość email we wbudowanym kliencie poczty, system automatycznie podpowie adres odbiorcy wiadomości.
Osobista książka adresowa

Import z Excel i systemów ERP

Dzięki prostym w użyciu funkcjom możesz zaimportować dane z Excel, a dla zaawansowanych udostępniamy możliwość połączenia i synchronizacji kontaktów z większością systemów: Symfonia, Optima, Forte, Subiekt, WaPRO, SOFTLAB, Kamsoft, Egeria, CDN XL, IMPULS, Navireo, Navision, DDM, SetLine, QAD, SAP i innych.
Import z Excel i systemów ERP

Kampanie

Jeśli prowadzisz kampanie promocyjne możesz zlecić pracownikom kontakt do swoich klientów za pomocą zadań. W ten sam sposób możesz wysłać mailing - newsletter lub informacje o promocjach za pomocą spersonalizowanych wiadomości e-mail. Dla zaawansowanych możliwa jest integracja ze specjalizowanymi narzędziami marketingowymi np. SalesManago.
Kampanie

Pozostałe rozwiązania

Zobacz, jakie popularne procesy możesz przenieść do eDokumentów
Poczta email

Poczta email

Biznesowa poczta 2.0. Przenieś pocztę firmową na wyższy poziom

Kalendarze

Kalendarze

Stary dobry organizer powraca w wersji elektronicznej.

Pipeline

Pipeline

Doskonała organizacja kluczowych aktywności handlowych

Dokumenty handlowe

Dokumenty handlowe

Profesjonalnie i szybko przygotowane dokumenty to większa szansa na zlecenie

Kampanie

Kampanie

Określ grupę odbiorców i skieruj do nich skuteczną komunikację

Scorecard

Scorecard

Obserwacja samych wyników finansowych to za mało. Stwórz dla swojej firmy i ludzi Ekran wyników i zobacz swoje przedsiębiorstwo z zupełnie nowej perspektywy.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Centrum dowodzenia w Twojej dłoni

Wnioski zakupowe

Wnioski zakupowe

Workflow i kontrola kosztów zakupów w jednym. Zobacz jakie to proste!