Płatności

Automatyczne wprowadzenie przelewu do banku? Teraz to możliwe!

Każdego miesiąca przychodzi w firmie ten czas – płatności. Jeśli nadal obsługujesz je ręcznie, to problem przedłużającej się akceptacji przelewu poznałeś na własnej skórze. Masz zapewne dość mozolnego wprowadzania tych samych danych każdego miesiąca do systemu bankowości elektronicznej, które nie zawsze jest wolne od błędów takich jak przekręcona cyfra w numerze konta bankowego.

A do tego konflikt z kontrahentem, ponieważ płatność się opóźniła, a to nie była twoja wina. Efekt – musisz zapłacić notę odsetkową. Musisz pamiętać też o zawiłościach prawnych takich jak: split payment, weryfikacja podatnika VAT i beneficjenta płatności. I wiesz, że z czasem tych obowiązków przybywa.

Zobacz jak zautomatyzować ten proces wraz z systemem Ready_™ PŁATNOŚCI.

Od faktury do płatności – wystarczy chwila

Ręczne przepisywanie faktury odchodzi do lamusa, kiedy OCR samodzielnie odczytuje wyznaczone pozycje i pomaga w przygotowaniu płatności. Dzięki temu szybciej zweryfikujesz swojego kontrahenta oraz zminimalizujesz liczbę pomyłek.
Od faktury do płatności – wystarczy chwila

Rejestruj i zarządzaj zobowiązaniami

Ewidencja i realizacja płatności w jednym miejscu? To możliwe, a nawet konieczne. Dzięki Ready_™odczytane przez OCR dane z faktury pojawią się w rejestrze. A panel akceptacji pomoże w oznaczeniu, które płatności zostaną przesłane do banku.
Rejestruj i zarządzaj zobowiązaniami

Kilka prostych kliknięć i dane będą w systemie!

Faktura lub wprowadzenie polecenia zapłaty – nie ważne, od czego zaczniesz proces, ważne, że po jego zatwierdzeniu i wymaganych akceptacjach płatności znajdą się w systemie bankowym. A ty dzięki temu masz pełną kontrolę nad terminami płatności, jak również możesz komentować poszczególne przelewy.
Kilka prostych kliknięć i dane będą w systemie!

Prosta komunikacja z bankiem (i to nie jednym)!

Obsługa kilku kont bankowych? W systemie Ready_™ to nie problem. System przygotuje paczki przelewów do systemu bankowości, z możliwością wyboru konta firmowego, z którego wykonasz przelew. A także wyeksportuje dane do banków w wielu formatach m.in.: Multicash, Elixir, Prooffice, ISO20022, FlatMulticash, PLA, PLI, SEPA.
Prosta komunikacja z bankiem (i to nie jednym)!

Prosta obsługa kaucji i zatrzymań gwarancyjnych

Ready_™ gromadzi dane i wspomaga obsługę kaucji oraz zatrzymań gwarancyjnych. Na podstawie wprowadzanych informacji, o terminie zwolnienia gwarancyjnego oraz założeń wypłaty, system automatycznie wskaże pomniejszenie o odpowiedni procent lub kwotę zatrzymania.
Prosta obsługa kaucji i zatrzymań gwarancyjnych