Wnioski zakupowe

Workflow i kontrola kosztów zakupów w jednym. Zobacz jakie to proste!

Czy na Twoim biurku leżą wnioski o zakup materiałów biurowych, zapłatę za materiały eventowe, a skrzynka mailowa „pęka w szwach” od maili z prośbami o kolejne akceptacje? Co chwila rozlega się pukanie do twojego biura z pytaniem: „czy już podpisałeś wniosek o zakup?”.

Każdy z tych dokumentów sprawdzasz kilkakrotnie, ponieważ nie masz jednego szablonu wniosku. Próbujesz je usystematyzować, ale bezskutecznie. Widzisz, jak wypływają kolejne kwoty na zakupy, a ty nad nimi coraz mniej panujesz. Tak nie musi być!

Zobacz jak Ready_™ radzi sobie z wnioskami zakupowymi.

Uruchom workflow i otrzymuj akceptację z systemu!

Koniec z „wycieczkami po biurze” celem załatwienia jednego wniosku. Teraz wypełnisz go w systemie i w obiegu dokumentu uzyskasz wszystkie potrzebne akceptacje. Na każdym etapie swojego wniosku otrzymujesz powiadomienie o jego realizacji.
Uruchom workflow i otrzymuj akceptację z systemu!

Proste opisywanie faktur do wniosków

Wprowadzasz wniosek zakupowy? Uwzględnij w nim zapisy dekretacji księgowej. Stworzony w ten sposób wniosek pozwoli na automatyczne opisanie faktury zakupowej. System posiada też gotowe mechanizmy importu planów kont.
Proste opisywanie faktur do wniosków

Kontrola kosztów

Wystawiasz wniosek – powiąż go z fakturą. W ten sposób nie będzie ona wymagała dodatkowych akceptacji, a ty oszczędzisz czas i zyskasz kontrolę nad całym procesem. W przyszłości ułatwi to dostęp do danych historycznych dla pracowników i osób odpowiedzialnych za realizację kolejnych wniosków.
Kontrola kosztów

Dane w jednym miejscu

Realizacja wniosków, dane finansowe i koszty w jednym miejscu. W zakładce „Podsumowanie” znajdziesz wszystkie kluczowe informacje, które pomogą w przyszłości przy realizacji podobnego wniosku o zakup.
Dane w jednym miejscu

Nowy formularz? Twórz je bez problemu!

Potrzebujesz nowego wniosku zakupowego? A może w tym konkretnym przypadku musi być wprowadzony inny obieg dokumentu? Nic trudnego – możesz samodzielnie dodać nowy wzór wniosku, określić nowe pola i skonfigurować proces, w którym przydzielisz role poszczególnym pracownikom.
Nowy formularz? Twórz je bez problemu!