Wnioski zakupowe

Workflow i kontrola kosztów zakupów w jednym. Zobacz jakie to proste!

Czy na Twoim biurku leżą wnioski o zakup materiałów biurowych, zapłatę za materiały eventowe, a skrzynka mailowa „pęka w szwach” od maili z prośbami o kolejne akceptacje? Co chwila rozlega się pukanie do twojego biura z pytaniem: „czy już podpisałeś wniosek o zakup?”.

Każdy z tych dokumentów sprawdzasz kilkakrotnie, ponieważ nie masz jednego szablonu wniosku. Próbujesz je usystematyzować, ale bezskutecznie. Widzisz, jak wypływają kolejne kwoty na zakupy, a ty nad nimi coraz mniej panujesz. Tak nie musi być!

Zobacz jak Ready_™ radzi sobie z wnioskami zakupowymi.

Uruchom workflow i otrzymuj akceptację z systemu!

Koniec z „wycieczkami po biurze” celem załatwienia jednego wniosku. Teraz wypełnisz go w systemie i w obiegu dokumentu uzyskasz wszystkie potrzebne akceptacje. Na każdym etapie swojego wniosku otrzymujesz powiadomienie o jego realizacji.
Uruchom workflow i otrzymuj akceptację z systemu!

Proste opisywanie faktur do wniosków

Wprowadzasz wniosek zakupowy? Uwzględnij w nim zapisy dekretacji księgowej. Stworzony w ten sposób wniosek pozwoli na automatyczne opisanie faktury zakupowej. System posiada też gotowe mechanizmy importu planów kont.
Proste opisywanie faktur do wniosków

Kontrola kosztów

Wystawiasz wniosek – powiąż go z fakturą. W ten sposób nie będzie ona wymagała dodatkowych akceptacji, a ty oszczędzisz czas i zyskasz kontrolę nad całym procesem. W przyszłości ułatwi to dostęp do danych historycznych dla pracowników i osób odpowiedzialnych za realizację kolejnych wniosków.
Kontrola kosztów

Dane w jednym miejscu

Realizacja wniosków, dane finansowe i koszty w jednym miejscu. W zakładce „Podsumowanie” znajdziesz wszystkie kluczowe informacje, które pomogą w przyszłości przy realizacji podobnego wniosku o zakup.
Dane w jednym miejscu

Nowy formularz? Twórz je bez problemu!

Potrzebujesz nowego wniosku zakupowego? A może w tym konkretnym przypadku musi być wprowadzony inny obieg dokumentu? Nic trudnego – możesz samodzielnie dodać nowy wzór wniosku, określić nowe pola i skonfigurować proces, w którym przydzielisz role poszczególnym pracownikom.
Nowy formularz? Twórz je bez problemu!

Pozostałe rozwiązania

Zobacz, jakie popularne procesy możesz przenieść do eDokumentów
Obieg faktury zakupu

Obieg faktury zakupu

Oszczędność czasu pracy pracowników i faktury zapłacone w terminie.

Skanowanie i rozpoznawanie tekstu

Skanowanie i rozpoznawanie tekstu

Dowiedz się, jak łatwo możesz zasilać system obiegu dokumentów poprzez automatyczne skanowanie i indeksowanie dokumentów.

Integracja z ERP

Integracja z ERP

eDokumenty z łatwością połączysz z wieloma systemami ERP.

Raporty

Raporty

Raporty pomogą Ci zwiększyć wydajność Twojej firmy, zidentyfikować obszary wymagające cięcia kosztów i dostrzec nowe możliwości.

Płatności

Płatności

Automatyczne wprowadzenie przelewu do banku? Teraz to możliwe!

eFaktury

eFaktury

Automatyzacja wystawiania i wysyłki faktur

Budżety

Budżety

Budżet pod kontrolą? Zobacz jakie to proste!