Zakupy

Weryfikacja zapotrzebowania i zamówienia w jednym miejscu.

Wysłałeś kilka wniosków z zapotrzebowaniem dla poszczególnych projektów, ale akceptacja na każdy z nich przyszła w innym mailu? A może Twoi współpracownicy zgłaszają Ci ustnie potrzeby, a ty skrzętnie notujesz je w zeszycie? Ile razy zdarzyło Ci się zakupić nie ten produkt, o który ktoś prosił, bo nie dołączył do niego specyfikacji? Ile razy kupiłeś wielokrotnie to samo, bo ktoś zapomniał Ci powiedzieć, że już zakupiono produkt? A może ważny zakup się opóźnił, bo ty czekałaś na specyfikację?

Zobacz jak z tymi piętrzącymi się problemami radzi sobie Ready_™ ZAKUPY

Od zapotrzebowania…

Zanim zakupisz materiały np. na budowę lub produkcję określ ZAPOTRZEBOWANIE. W tym module cykl życia dokumentu podzielono na: NOWE, OCZEKUJĄCE NA AKCEPTACJĘ, ZAAKCEPTOWANE, W TOKU, ANULOWANE/ODRZUCONE. Dodatkowo każdy zgłaszający zapotrzebowanie określa szczegółową specyfikację zakupu wpisując ją ręcznie lub wybierając produkty z bazy.
Od zapotrzebowania…

… do zamówienia

Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od przekształcenia zapotrzebowania w ZAMÓWIENIE, gdzie dokonasz szybkiej weryfikacji zamawianych produktów, zobaczysz wszystkie dane o zakupach w firmie – czy obieg danego zakupu się zakończył, czy zrealizowano go w części, czy w całości. Ponadto moduł podzielono na wygodne i funkcjonalne zakładki, które ułatwiają pracę z systemem.
… do zamówienia

Kontrola zakupów w jednym miejscu

Tworzysz zapotrzebowanie? Przypisz je od razu do konkretnego działu, projektu czy linii budżetowej. Potrzebujesz dodatkowej ścieżki akceptacji zapotrzebowania i zamówienia konkretnego produktu – zaprojektuj dla niego nowe workflow. Jasna ścieżka zakupowa i wpisana określona specyfikacja pozwalają na uniknięcie większości błędów przy zakupach oraz wpłyną korzystanie na budżet firmy. Nie wydawaj pieniędzy na to, czego nie potrzebujesz.
Kontrola zakupów w jednym miejscu

Dane w jednym miejscu

Generowanie dokumentów zapotrzebowania i proste przekształcanie ich w zamówienia – to tylko niektóre zalety aplikacji Ready_™ ZAKUPY. Zakładki „Szczegóły”, „Historia”, „Powiązania” umożliwiają Ci otrzymanie szczegółowych informacji o zapotrzebowaniu i zamówieniu zakupowym. Potrzebujesz PDF z zamówieniami i stopniem ich realizacji? Wygeneruj go!
Dane w jednym miejscu

Pozostałe rozwiązania

Zobacz, jakie popularne procesy możesz przenieść do eDokumentów
EZD

EZD

Elektroniczne zarządzanie dokumentami. Obieg zgodny ze złotym standardem zarządzania dokumentami.

Dziennik korespondencji

Dziennik korespondencji

Pożegnaj papierowe dzienniki, arkusze kalkulacyjne i foldery sieciowe. Ewidencja korespondencji może być o wiele prostsza!

Skład chronologiczny

Skład chronologiczny

Wyobraź sobie biura bez szaf. Zapewni Ci to system obiegu dokumentów wraz z obsługą składu chronologicznego.

Rzeczowy wykaz akt

Rzeczowy wykaz akt

Zarówno obieg dokumentów w urzędzie, jak i w firmie wymaga sprawdzonego rozwiązania do uporządkowania dokumentów i spraw.

Dekretacje i akceptacje

Dekretacje i akceptacje

Singapur, Londyn, Warszawa? Elektronicznie akceptuj i dekretuj dokumenty niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Sprawy

Sprawy

Sprawy zapewniają powiązanie ze sobą dokumentów, kontrolę terminowości oraz właściwą kategoryzację.

Intranet

Intranet

Zarządzanie dokumentacją i baza wiedzy w jednym!

Archiwum dokumentów elektronicznych

Archiwum dokumentów elektronicznych

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu.